مشاهده همه 2 نتیجه

مخزن آب 2000 لیتری نیسانی سه لایه آنتی باکتریال تهران پلیمر یارا

5,916,900 تومان
مناسبترین نوع مخزن برای ذخیره سازی و نگهداری انواع مایعات آشامیدنی ، شیمیایی ، دارویی ، سوخت ها ، اسیدها

مخزن آب 2500 لیتری نیسانی سه لایه آنتی باکتریال تهران پلیمر یارا

7,176,900 تومان
مناسبترین نوع مخزن برای ذخیره سازی و نگهداری انواع مایعات آشامیدنی ، شیمیایی ، دارویی ، سوخت ها ، اسیدها

تانکر پلاستیکی نیسانی
تانکر پلاستیکی نیسانی برای حمل آب (قابل شرب و غیر قابل شرب) در حجم‌های 2000 و 2500 لیتر تولید می شود. مخزن پلاستیکی نیسانی، قابل استفاده درقسمت بار خودروی وانت نیسان (تکسوز و دوگانه سوز) جهت حمل و نگهداری انواع مایعات طراحی شده است.

مخزن آب نیسانی از پشت وانت به راحتی سوار و پیاده می شود. می توان درون آن انواع مایعات، مواد سوختی، اسید و مواد شیمیایی را ذخیره و جابه جا کرد. همچنین از تانکر آب نیسانی برای حمل ماهی زنده و دیگر آبزیان نیز می توان استفاده کرد.

تانکر پلاستیکی نیسانی می تواند به خوبی در برابر فشار ناشی از جابجایی مایعات در حین حرکت وانت مقاومت کند. این ویژگی سبب شده تا این تانکر پلی اتیلنی از سایر مخازن متمایز شود.

مخزن نیسانی دارای مزایایی همچون: ۱- مقاوم در برابر خوردگی و سازگار با بسیاری از مواد شیمیایی ۲- سازگاری کامل برای نگهداری مواد خوراکی و بهداشتی ۳- قابلیت جابه جایی و نصب آسان ۴- دارای لایه محافظ در برابر اشعه UV آفتاب

تانکر پلاستیکی نیسانی، آنتی باکتریال و ضد جلبک است و برای ذخیره آب آشامیدنی به صورت مقاوم در برابر اشعه آفتاب استفاده می شود.

در فروشگاه البرز مخزن شما می توانید ابعاد، جزئیات و قیمت تانکر آب نیسانی را مشاهده کنید.

با هدف کمک هرچه بیشتر به مشتریان البرز مخزن و اطمینان از انتخاب درست منبع آب پلاستیکی متناسب با نیازتان، سرویس سفارش تلفنی و خرید اینترنتی به صورت مستقیم از کارخانه در اختیار شما مشتریان عزیز قرار دارد.

ما برای رفاه حال خریدارن محترم برای داشتن اطمینان از خریدی مطمئن از البرز مخزن، تمام تلاشمان را می کنیم تا شما را به بهترین شکل ممکن راهنمایی کنیم. همکاری با شما افتخار ماست.