آموزشی

بهترین پمپ آب خانگی یک اسب | لیست قیمت + مشخصات

بهترین پمپ یک اسب

اگر به دنبال خرید بهترین پمپ خانگی یک اسب هستید، جای درستی آمده‌اید. در شهرهای بزرگ، مشکل کمبود فشار آب خصوصاً در ساختمان‌های بلند، یکی از مواردی است که نمی‌توان نادیده گرفت. برای حل این مشکل، می‌بایست یک پمپ آب متناسب با متراژ واحدها، تعداد طبقات آپارتمان، میزان مصرف آب و همینطور تعداد شیرهای موجود در ساختمان نصب کرد. در واقع انتخاب بهترین پمپ یک اسب نیاز به بررسی دقیق کارشناسان دارد. اما می‌توانید با مطالعه راهنمای زیر هم برای خرید بهترین پمپ آب خانگی یک اسب اطلاعات لازم را دریافت کنید. با البرزمخزن همراه باشید.

انتخاب بهترین پمپ آب خانگی یک اسب

به طور کلی پمپ‌های تقویت فشار آب برای ساختمان در انواع نیم اسب بخار، یک اسب بخار و یک و نیم و دو اسب بخار در بازار یافت می‌شوند. با توجه به اینکه برای مجتمع‌های مسکونی ممکن است این تقویت کننده‌های آب کافی نباشند، پمپ‌هایی با قدرت دو و نیم و سه اسب بخار هم می‌توان خریداری کرد و در کنار آن از انواع بوستر پمپ استفاده نمود. اما سوال اینجاست که بهترین پمپ یک اسب چه مدلی است و این پمپ‌ها برای چند واحد یا چه آپارتمانی مناسب هستند؟

برای پاسخ به هر دوی این سوالات، ابتدا می‌بایست دبی یا آبدهی پمپ آب آپارتمانی را به طور دقیق محاسبه کنید و بعد از آن به سراغ محاسبه هد پمپ بروید. این محاسبات می‌بایست بر اساس جداولی انجام شوند که توضیحات کامل مربوط به آنها را در مطالب قبلی بلاگ البرزمخزن می‌بینید. این محاسبات نشان خواهند داد که بسته به شرایط و نیازی که وجود دارد، برای شما بهترین پمپ آب خانگی یک اسب است یا بیشتر؛ اما همین پمپ آب یک اسب هم خود انواع مختلفی دارد و هرکدام برای یک موقعیت خاص مناسب هستند.

پمپ یک اسب بشقابی

برای ساختمان‌های سه طبقه دو واحدی که هر واحد متراژی حداکثر 75 متری داشته باشد، بهترین پمپ یک اسب بشقابی است. توجه داشته باشید که منظور از 6 واحد، فقط در سه طبقه است. چرا که فشار آب در طبقات بالاتر کم می‌شود و برای پاسخگویی به نیاز ساکنان ساختمان‌های مرتفع بایستی از پمپ‌های قوی‌تر استفاده کنید.

پمپ یک اسب جتی

اگر ساختمانی 4 طبقه با حداکثر 8 واحد داشته باشیم که متراژ هر واحد حدود 70 متر باشد، بهترین پمپ یک اسب مدل جتی است. انتخاب مدل و برند این پمپ‌ها نیز می‌تواند تا حدی روی عملکرد و طول آنها موثر باشد. لذا قبل از خرید از مشاورین ما در البرزمخزن راهنمایی بگیرید تا بتوانید بهترین پمپ آب خانگی یک اسب جتی را برای ساختمان 4 طبقه خود انتخاب کنید.

پمپ یک اسب دو پروانه

نوع دیگری از پمپ‌های آب یک اسبه، نوع دو پروانه است. به طور کلی بهترین پمپ آب خانگی یک اسب برای ساختمان‌های تا چهار طبقه و هشت واحدی مناسب است. آن هم متراژهای زیر 75 متر. همین موضوع برای پمپ یک اسب دو پروانه هم صدق می‌کند. پس اگر تعداد طبقات یا تعداد واحدهای ساختمان مدنظر شما بیش از این است، پیشنهاد می‌کنیم به سراغ انواع دیگری از پمپ‌های خانگی بروید.

از کجا بهترین پمپ خانگی یک اسب را خریداری کنیم؟

با توجه به اطلاعات داده شده و نیازی که به خاطر آن قصد خرید بهترین پمپ یک اسب را دارید، می‌توانید به صورت آنلاین و با بهترین قیمت، یکی از پمپ آب‌های خانگی موجود در سایت البرزمخزن را تهیه کنید. این محصولات همگی ضمانت و خدمات پس از فروش دارند و همکاران ما در بخش پشتیبانی در کنار شما هستند تا خرید خود را کامل کنید. لیست قیمت و مشخصات هرکدام از این محصولات را در جدول زیر می‌بینید:

جدول قیمت و مشخصات بهترین پمپ یک اسب

نام محصول
پمپ آب جتی پروانه نوریل مارکوئیس
پمپ آب جتی پروانه استیل دیفیوزر چدنی مارکوئیس
پمپ آب جتی نوریل مارکوئیس
پمپ آب بشقابی پروانه برنزی مارکوئیس

سوالات متداول

فشار پمپ یک اسب چند بار است؟

پاسخ دقیق به این سوال را می‌بایست با توجه به نوع پمپ آبی که انتخاب می‌کنید بدهیم. به طور مثال در یک پمپ آب یک اسب ارتفاع بالا ارتفاع تا 90 متر آب و فشار خروجی تا 9 بار را شاهد هستیم. اما بهتر است برای انتخاب بهترین پمپ آب خانگی یک اسب قبل از خرید با مشاورین ما تماس بگیرید تا شما را در این حوزه راهنمایی کنند.

قدرت پمپ آب یک اسب چقدر است؟

در واقع این پمپ‌های آب به اندازه یک اسب بخار قدرت دارند. توان پمپ همان نیروی مورد نیاز برای به کارانداختن سیال است. این نیرو را با واحد اسب بخار یا کیلووات مشخص می‌کنند. هر اسب بخار معادل 746 وات است. پس می‌توان گفت قدرت پمپ آب یک اسب معادل 0.746 کیلووات خواهد بود.

پمپ آب یک اسب برای چند طبقه است؟

پیشنهاد می‌شود این پمپ را نهایتاً برای ساختمان‌های هشت واحدی 4 طبقه به کار ببرید. با توجه به اینکه هر پمپ آبی، توان و فشار مشخصی دارد، استفاده از آن در ساختمان‌های بلندتر از چهار طبقه یا با تعداد واحدهای بیشتر عملاً به پمپ فشار وارد کرده و باعث می‌شود که زودتر از موعد از کار بیفتد.

مخزن 500 لیتری؛ مخزن 1000 لیتری؛ مخزن 2000 لیتری؛ مخزن 3000 لیتری؛ مخزن 5000 لیتری؛ مخزن افقی؛ مخزن عمودی؛ مخزن آب 

2 دیدگاه در “بهترین پمپ آب خانگی یک اسب | لیست قیمت + مشخصات

  1. شهاب فیض آبادی گفت:

    پمپ آب نیم اسب هم دارین؟

    1. پشتیبان سایت گفت:

      بله ، در قسمت پمپ آب > پمپ آب خانگی میتوانید پمپ آب نیم اسب را مشاهده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *