مشاهده همه 5 نتیجه

مخزن 5000 لیتری
مخزن آب 5000 لیتری از جنس پلی اتیلن است و به اشکال افقی، عمودی، بیضی و قیفی تولیدمی شود. این مخازن به صورت تک لایه، دولایه و سه لایه طراحی و تولید می شوند.

مخزن آب 5000 لیتری پلی اتیلنی مناسبترین نوع مخزن برای ذخیره سازی و نگهداری انواع مایعات آشامیدنی، شیمیایی، دارویی، سوخت ها، اسیدها و … می باشد.

منابع آب پلی اتیلنی ضد جلبک و آنتی باکتریال بوده و برای ذخیره آب شرب در محیط های روشن و زیر نور مستقیم آفتاب مناسب هستند.

مخزن پلی اتیلن همان طور که از نامش پیداست از پلی اتیلن (3840 food grade) تولید میشود. علت استفاده از این پلیمر داشتن مقاومت بالا و انعطاف پذیری بیشتر نسبت به پلیمر های دیگر است. همچنین به کار بردن تکنولوژی نانو در ساخت آنها مانع از تغییر رنگ، بو و مزه آب می‌شود.

منابع آب پلی اتیلنی بیشتر برای نگهداری و ذخیره سازی آب و سیالات سازگار با پلی اتیلن و حمل موادی تولید می شوند که با این ماده سازگاری دارند.

قابلیت استفاده در مناطق سردسیر و گرمسیر بدلیل انتقال حرارتی بسیار پایین، قابلیت حمل آسان، ضد خوردگی، انعطاف پذیری و بادوام بودن از مزایای مخازن آب البرز مخزن می باشد.

فروشگاه البرز مخزن، نماینده رسمی شرکت تهران پلیمر یارا در غرب استان البرز و دارای سریعترین شبکه توزیع در استان‌های تهران، البرز و قزوین است.

شما در فروشگاه البرز مخزن می توانید قیمت مخزن آب 5000 لیتری را مشاهده کنید.

با هدف کمک هرچه بیشتر به مشتریان البرز مخزن و اطمینان از انتخاب درست مخازن پلاستیکی متناسب با نیازتان، سرویس سفارش تلفنی و خرید اینترنتی به صورت مستقیم از کارخانه در اختیار شما مشتریان عزیز قرار دارد.

برای اینکه شما خرید مطمئنی را تجربه کنید، ما از هیچ کمکی به شما دریغ نمی کنیم.