مشاهده همه 9 نتیجه

منبع آب 2000 لیتری

منابع پلی اتیلنی بسته به نوع، میزان مصرف و کاربردی که دارند، تنوع گسترده ای هم دارند به طوریکه این محصولات را در طیف گسترده ای از انواع عمودی، افقی، بیضی، زیرپله، مکعبی، نیسانی، آسان رو، قیفی و… در بازار مشاهده می کنید.

باید در نظر داشت مخازن براساس کاربردی که دارند جهت مایعات صنعتی و مایعات قابل شرب به صورت تک لایه، سه و چهار لایه ضد جلبک و آنتی باکتریال تولید و مورد استفاده قرار می گیرند. برای مصارف شرب و مواد غذایی معمولا از نوع سه و چهار لایه آنتی باکتریال استفاده می شود. زیرا مخازن چند لایه با دارا بودن لایه مشکی ضد نور مانع از تشکیل جلبک شده و آب را آلوده نمی کنند.

مخزن آب 2000 لیتری مانند دیگر مخازن برای نگهداری انواع مایعات مانند آب شرب شهری، اسیدها، بازها و سایر مایعات استفاده می شود. منبع آب 2000 لیتری ساخته شده از پلی اتیلن (پلاستیک) با کیفیت بالا و مطابق با مشخصات FDA می باشد که ذخیره ایمن آب آشامیدنی را در فضای باز تضمین می کند. در واقع منبع آب 2000 لیتری هیچ عنصر مضری را داخل آب ذخیره شده، آزاد یا منتقل نمی کند و برای ذخیره آب آشامیدنی کاربرد دارد.

منبع آب 2000 لیتری جوابگوی چند واحد ساختمانی است؟

طبق استانداردهای شرکت آب و فاضلاب تهران تانکر 2000 لیتری پلاستیکی برای ذخیره آب یک مجتمع 8 واحدی مناسب است. به طور میانگین هر فرد به طور روزانه 150 لیتر آب مصرف می کند. در تهران مطابق اعلام سازمان آب و فاضلاب یک سوم این مقدار یعنی 50 لیتر به ازای هر نفر به عنوان آب ذخیره قبل از پمپ در نظر گرفته می شود. به عبارت دیگر برای یک خانواده 5 نفره 250 لیتر آب مورد نیاز است که با این احتساب، منبع آب 2000 لیتری برای یک ساختمان هشت واحدی مناسب است. البته این مورد صرفا یک پیشنهاد است. چنانچه شما به جز مصرف خانگی برای موارد دیگر نیاز به منبع آب 2000 لیتری دارید یا از این مخزن برای نگهداری آب در ویلا یا باغ تمایل به استفاده دارید بهتر است با مشاوران البرز مخزن تماس بگیرید تا با اطمینان منبع مورد نظرتان را خریداری کنید. (لینک مقررات ملی ساختمان)

کاربرد انواع مخزن آب 2000 لیتری

مخزن آب 2000 لیتری عمودی بلند: این مخزن با داشتن ارتفاع 215 سانتیمتر و عرض 114 سانتی متر کاملا مناسب مکان هایی که است که محدودیت ارتفاع ندارند. ویژگی منبع آب 2000 لیتری عمودی بلند سه لایه و آنتی باکتریال بودن است که این ویژگی ها موجب عدم تغییر طعم و مزه آب شرب می شود. برای دیدن قیمت منبع آب 2000 لیتری عمودی اینجا کلیک کنید.

منبع آب 2000 لیتری عمودی متوسط: این مخزن حدواسط مخزن عمودی بلند و کوتاه می باشد. این مخزن نیز مانند دیگر مخازن سه لایه آنتی باکتریال بوده و برای قرارگیری در مکان هایی که محدودیت ارتفاع ندارند مناسب است. منبع آب 2000 لیتری عمودی بر خلاف مخزن افقی، نیازی به پایه ندارد و بدون پایه تولید می‌شود. برای مشاهده قیمت مخزن آب 2000 لیتری عمودی متوسط به سایت مراجعه کنید.

ابعاد مخزن آب 2000 لیتری عمودی متوسط: عرض: 130 سانتیمتر – ارتفاع: 176 سانتیمتر

منبع آب 2000 لیتری عمودی کوتاه: با داشتن عرض بیشتری نسبت به مخزن عمودی بلند و ارتفاع کمتر مناسب برای دفن کردن زیر خاک می باشد. این مخزن هم مانند دیگر مخازن سه لایه آنتی باکتریال و ضدجلبک می باشد. برای مشاهده قیمت مخزن آب 2000 لیتری عمودی کوتاه به صفحه محصول مراجعه کنید.

ابعاد مخزن آب 2000 لیتری عمودی کوتاه (ایستاده): عرض: 165 سانتیمتر – ارتفاع: 130 سانتیمتر

منبع آب 2000 لیتری افقی: این مخزن برخلاف مخزن عمودی برای فضاهایی که محدودیت ارتفاع دارند اما از نظر طول محدودیتی ندارند بسیار مناسب است. برای مثال از تانکر آب 1000 لیتری افقی برای گذاشتن کنار فضای پارکینگ یا حیاط منزل می توان استفاده کرد. این تانکر نیز سه لایه آنتی باکتریال می باشد و برای اطلاع از قیمت منبع آب 2000 لیتری افقی به فروشگاه مراجعه کنید.

ابعاد مخزن آب 1000 لیتری افقی: ارتفاع کل: 130 سانتیمتر _عرض: 125 سانتیمتر _

طول: 200 سانتیمتر

منبع آب 2000 لیتری مکعبی: مخزن آب 2000 لیتری مکعبی سه لایه و آنتی باکتریال بوده و برای ذخیره آب شرب در محیط های روشن و زیر نور مستقیم آفتاب مناسب می باشد. برای اطلاع از قیمت منبع آب 2000 لیتری مکعبی به فروشگاه مراجعه کنید.

ابعاد مخزن آب 2000 لیتری افقی: ارتفاع کل: 82 سانتیمتر _عرض: 120 سانتیمتر _

طول: 229 سانتیمتر

منبع آب 2000 لیتری نیسانی: این مخزن که با نام های منبع آب نیسانی یا تانکر آب نیسانی نیز شناخته شده می باشد، طوری طراحی شده که در هنگام جابجایی مخزن، کمترین حرکت سیالات در داخل مخزن اتفاق افتد. مخزن نیسانی به راحتی قابل جابجایی است و پشت ماشین های تک سوز و دوگانه نیز قابل نصب می باشد. برای مشاهده قیمت منبع آب 2000 لیتری نیسانی به سایت فروشگاه مراجعه نمایید.

ابعاد مخزن 2000 لیتری نیسانی: ارتفاع 119 سانتیمتر_ عرض 157 سانتیمتر _ طول 179 سانتیمتر

منبع آب 2000 لیتری بیضی: این مخزن برای مکان هایی که شکل هندسی خاصی دارند بسیار مناسب می باشد. منبع آب 2000 لیتری بیضی شکل را با ارتفاع کم و طول زیاد تولید می کنند تا برای قرارگیری در مکان هایی که محدودیت ارتفاع دارند، مناسب باشد. قیمت مخزن آب 2000 لیتری پلی اتیلن را در اینجا مشاهده کنید.

ابعاد مخزن آب 2000 لیتری بیضی شکل: عرض 136 سانتیمتر_ طول 220 سانتیمتر_ ارتفاع 97 سانتیمتر

منبع آب 2000 لیتری قیفی: حالت مخزن به صورت عمودی بوده و هندسه مخزن مخروطی می باشد و بر روی پایه های فلزی نصب می‌شود. منبع آب 2000 لیتری قیفی به دلیل ارتفاع حاصل از نصب بر روی پایه و حالت قیفی یا مخروطی که در انتهای خود دارد، امکان تخلیه آب و مایعات را به شکل کامل مهیا می‌کند. لازم به ذکر است که قیمت منبع آب 2000 لیتری قیفی در سایت بدون احتساب پایه می باشد و شما باید پایه مخزن را جداگانه خریداری نمایید.

ابعاد مخزن آب 2000 لیتری قیفی: عرض: 145 سانتیمتر _ ارتفاع: 196 سانتی متر

منبع آب 2000 لیتری آسان رو گرد: این تانکر 2000 لیتری پلی اتیلنی نیز سه لایه وآنتی باکتریال بوده و به صورت یکپارچه و یک تکه تولید میشود. هندسه تانکر 2000 لیتری استوانه ای بوده و قابلیت نصب در پشت بام را دارد. دارای عرض 64 سانی متر، طول 233 سانتی و ارتفاع 195 سانتیمتر می باشد. این مخزن برای فضاهایی که تصمیم دارید از مخزن 2000 لیتری آسان رو استفاده کنید، اما محدودیت ارتفاع دارید به شدت توصیه می شود. می توانید قیمت تانکر 2000 لیتری پلاستیکی آسان رو گرد را در سایت ببینید.

خرید منبع 2000 لیتری با گارانتی 10 ساله

منبع آب 2000 لیتری با گارانتی 10 ساله عرضه می شود که این گارانتی شامل 4 سال ضمانت تعویض، 6 سال ضمانت تعمیر و 15 سال خدمات پس از فروش واقعی می باشد. همچنین روی تمامی مخازن شرکت تاریخ تولید درج شده است. از طرف دیگر بر روی کلیه مخازن تولید شده توسط شرکت برچسبی نصب می باشد که دستوالعمل نحوه صحیح نصب و نگهداری مخزن آب 2000 لیتری بر روی آن نوشته شده است. البته که درصورت عدم رعایت دستورالعمل های نصب ونگهداری و عدم تایید نماینده مجاز شرکت، گارانتی لغو خواهد شد. لازم به ذکر است که اشاره کنیم تاریخ شروع گارانتی از تاریخ خرید منبع آب 2000 لیتری توسط مشتری آغاز می شود.

برای خرید منبع آب 2000 لیتری به البرز مخزن اطمینان کنید

برای خرید منبع آب پلی اتیلن چند لایه به فروشگاه های معتبر مراجعه کنید. البرز مخزن یکی از فروشگاه هایی است که به صورت تلفنی و آنلاین به شما خدمات مشاوره ارائه می دهد و شما می توانید با خیالی آسوده مخزن مورد نیاز خود را تهیه کنید. فروشگاه البرز مخزن، نماینده رسمی شرکت تهران پلیمر یارا در غرب استان البرز (هشتگرد) می باشد. هدف فروشگاه البرز مخزن اطلاع رسانی دقیق و کاربردی در خصوص مخازن پلی اتیلنی است، تا مشتریان با اطلاعات کافی و اطمینان کامل بتوانند محصول مورد نظرشان را خریداری کنند. در فروشگاه البرز مخزن شما می توانید تمامی ابعاد، جزئیات و قیمت منبع آب 2000 لیتری را مشاهده کنید.

اگر شما هنگام خرید از نحوه خرید و مناسب ترین نوع مخزن برای فضای مدنظرتان مردد هستید و آگاهی کافی را ندارید، می توانید با برقراری یک تماس تلفنی با شماره 44200250_026 تمامی سوالات خودتان را از کارشناسان البرز مخزن بپرسید و در صورت تمایل ثبت سفارش تلفنی کنید. البته از طریق ایمیل شرکت به آدرس [email protected] نیز می توانید با ما در ارتباط باشید و سوالاتتان را مطرح کنید.

لایه خارجی سفید رنگ مخزن آب 2000 لیتری سه لایه چه کاربردی دارد؟

این لایه، بیرونی ترین قسمت بدنه مخزن است که عموماً به رنگ سفید بوده و تولید کنندگان مخازن پلی اتیلن از مواد آنتی یو وی در آن استفاده می کنند تا در برابر اثرات مخرب پرتوهای فرابنفش مقاوم باشد و طول عمر مخزن افزایش پیدا کند. لایه خارجی علاوه بر رنگ سفید می تواند به رنگ های دیگری نیز تولید شود و ضخامت آن نیز به صورت سفارشی قابل افزایش است.

چرا پیشنهاد می شود به جای استفاده از یک مخزن خیلی بزرگ از دو مخزن کوچک استفاده شود؟

یکی از مهم ترین دلیل های استفاده دو یا چند مخزن کوچک به جای یک مخزن بزرگ شستشوی دوره ای مخزن است. که در این حالت به نوبت می توان مخزن ها رو از سیستم آبرسانی خارج کرد و بعد از شستشو و ضدعفونی به سیستم مجدد متصل کرد. در این حالت آب ساختمان قطع نمی شود. همچنین در صورت آسیب یک مخزن، فقط همان مخزن از سیستم خارج می شود.

نصب پایه بیشتر تاثیری روی استحکام مخزن آب 2000 لیتری دارد؟

می توان پایه بیشتری نصب کرد ولی تاثیری روی استحکام مخزن ندارد.