در حال نمایش 8 نتیجه

معرفی برند مارکوئیس
شرکت مارکوئیس (Marquis) که یک شرکت چینی است از سال 1993 میلادی فعالیت صنعتی خود را آغاز کرده است و در حال حاضر به بیش از 80 کشور در سرتاسر جهان محصولات خود را عرضه میکند و یک برند بین المللی ثبت شده میباشد.

در توصیف بیشتر از این شرکت چینی باید بگوییم که یکی از مشهورترین و با کیفیت ترین برندها در زمینه تولید پمپ ها است . این شرکت برای هر چه بهتر شدن محصولات خود با بسیاری از دانشگاه ها و مراکز علمی همکاری میکند تا بتواند بالاترین سطح کیفی را برای تولیدات خود به کمک مهندس های ماهر این مجموعه به ارمغان بیاورد. در طول بیست و اند سال گذشته شرکت مارکوئیس چینی طبق آمار گفته شده در سایت رسمی این شرکت توانسته بیش از 15000000 کاربر از پمپ های آب این برند استفاده کرده اند و به سبب رضایت همین کاربران توانسته اند شهرت خوبی در سراسر جهان به دست بیاورند، شرکت مارکوئیز همواره به دنبال جذب نمایندگان فروش در کشورهای مختلف است و حضوری فعال در نمایشگاه های بین المملی در عرصه تجهیزات ساختمان و صنایع وابسته به آن دارد.
محصولات شرکت مارکوئیز چینی
نقطه قوت محصولات شرکت مارکوئیس پمپ های آب ساخته شده توسط این شرکت است، کلیه پمپ های آب خانگی این شرکت دارای مجوز اجباری کشور چین برای پمپ های آب خانگی است. تنوع محصولات مارکوئیس زیاد است و در حال حاضر بیش از 500 محصول از تولیدات این کمپانی به دیگر کشورها صادر میشود اما اگر بخواهیم این محصولات را در دسته بندی های کلی بیان کنیم میتوانیم به

پمپ سطحی
پمپ گردشی
پمپ شناور
پمچ صنعتی
کنترل کننده الکترونیکی
موتور پمپ
ژنراتور برق
و تجهیزات جانبی اشاره کنیم.

همچنین با توجه به دارا بودن استانداردهای کیفی جهانی ISO 9001:2000 باید گفت که میتوانید از بابت کیفیت محصولات مارکوئیس خاطر جمع باشید همچین تمام محصولات این شرکت داری گارنتی و ضمانت های تعیین شده ای از سمت شرکت سازنده هستند.
خرید محصولات برند مارکوئیس
اگر قصد خرید محصولات شرکت مارکوئیس را دارید باید به شما اعلام کنیم که بسیاری از مدل های پمپ های آب مارکوئیس و دیگر محصولات این شرکت در فروشگاه اینترنتی البرز مخزن با تضمین اصالت کالا و بهترین قیمت بازار به شما مشتریان عرضه میشود، برای هرگونه مشاوره در زمینه خرید پمپ های آب مارکوئیس و دیگر محصولات این شرکت میتوانید با شماره 44200250-026 تماس بگیرید.