نمایش 1–12 از 95 نتیجه

فروشگاه البرز مخزن نماینده رسمی شرکت تهران پلیمر یارا در غرب استان البرز است که فعالیت خود را از سال 1398 در زمینه فروش انواع مخازن ذخیره سازی، وان و محصولات سفارشی پلی اتیلنی آغاز کرده است.

هدف ما در این شرکت، ارائه خدمات و فروش حضوری و غیرحضوری انواع مخازن ذخیره پلی اتیلنی است. همچنین ارائه محصولات باکیفیت، متنوع و متناسب با نیاز روز بازار، با استفاده از راهکارهایی چون کاهش ضایعات و بهبود چرخه فرآیند تولید از دیگر اهداف ماست.

به علاوه ارتقاء کیفیت محصولات از طریق ایجاد سیستم های کارآمد و رعایت استانداردهای مرتبط با فرآیندها، فعالیتها و محصولات از رویکردهای ما در ارائه خدمات بهتر است.

به واسطه ارتباط مستقیم البرز مخزن با شرکت تولیدکننده تهران پلیمر یارا، فروشگاه ما یکی از سریع‌ترین سیستم‌های توزیع را در استان‌های البرز، تهران و قزوین در اختیار دارد.

هدف البرز مخزن کمک، مشاوره و اطلاع‌رسانی هرچه بیشتر به مشتریان است. برای ما اطمینان از این مسئله که مخازن پلاستیکی صحیح را برای پاسخگویی به نیازهای خود خریداری کنید، حائز اهمیت است. به همین خاطر شما می توانید برای راهنمایی و مشاوره در خصوص خرید مخزن مورد نظرتان با ما تماس بگیرید. ما تمام تلاشمان رامی کنیم که شما را در مسیر درست راهنمایی‌ کنیم تا خرید مطمئنی را تجربه کنید.

باید اضافه کنیم که البرز مخزن تنها “یک فروشگاه اینترنتی” نیست، بلکه در زمینه صنعت مخازن ذخیره‌سازی، مخازن پلی اتیلنی و محصولات خود اطلاعات مفید و کاربردی را در قسمت بلاگ سایت در اختیار کاربران گرامی قرار می دهد.