026-44200250 , 021-22333411

تمامی قیمت ها به روز هستند ، میتوانید به صورت آنلاین خرید کنید.

مخزن آب 55 لیتری منشوری تهران پلیمر یارا

809,900 تومان

قطر

36 cm

ارتفاع

61 cm

لیتراژ (ظرفیت)

55 لیتری

نوع

سه لایه آنتی باکتریال

منبع 55 لیتری

منبع آب ۵۵ لیتری یکی از انواع مخازن پلی اتیلن است که به واسطه حجم مناسبی که دارد، بسیار مورد توجه استفاده‌های خانگی قرار گرفته است. این منبع آب معمولاً به شکل منشوری یا چند ضلعی تولید می‌شود. برای همین مقاومت بدنه آن بسیار زیاد است. از جمله مهم‌ترین ویژگی‌های مخزن آب ۵۵ لیتری می توان به بدنه کاملاً یکپارچه، آنتی باکتریال بودن و برخورداری از بدنه سه لایه اشاره کرد. در ادامه، درباره هرکدام از این موارد توضیح می‌دهیم و دیگر ویژگی‌های تانکر آب ۵۵ لیتری را نیز مرور می‌کنیم.
بدنه یکپارچه منبع آب ۵۵ لیتری
استفاده از روش قالب گیری دورانی، امکان این را فراهم می‌کند که منبع ۵۵ لیتری به صورت کاملاً یکپارچه و بدون درز تولید شود. بنابراین نگرانی‌ها از بابت نشتی آب یا پارگی بدنه در محل درزها از میان می‌رود. پس اگر به دنبال یک مخزن با عمر مفید طولانی هستید، منبع آب ۵۵ لیتری یک گزینه عالی محسوب می‌شود.

ویژگی مخزن آب 55 لیتری آنتی باکتریال

بدنه ۳ لایه مخزن آب ۵۵ لیتری و وجود لایه میانی ضد نور، از نفوذ نور خورشید به محتویات داخل مخزن جلوگیری می‌کند. از آنجایی که وجود نور خورشید یک عامل ضروری برای رشد باکتری و جلبک است، ضد نور بودن مخزن پلی اتیلن ۵۵ لیتری از رشد این موجودات جلوگیری می‌کند. بنابراین می‌توان بدون هیچ دغدغه‌ای آب شرب را برای مدت طولانی در منبع آب ۵۵ لیتری نگه‌داری کرد.

 استفاده از متریال بهداشتی در ساخت تانکر ۵۵ لیتری
پلی اتیلن مورد استفاده در ساخت این مخزن، از نوع کاملاً بهداشتی و اصطلاحاً فود گرید است. این یعنی مواد به کار رفته در ساخت بدنه، هیچ واکنشی با مواد داخل آن نشان نداده و هیچ ذراتی را در آن آزاد نمی‌کنند. بنابراین می‌توان بدون دغدغه‌های سلامتی، آب آشامیدنی یا سایر مواد غذایی را در داخل مخزن آب ۵۵ لیتری نگه‌داری کرد.
 درب پیچی باکیفیت
مخزن آب ۵۵ لیتری یک درب پیچی باکیفیت دارد که پس از بسته شدن، اجازه نشتی یا تبادل هوا را نمی‌دهد. این مساله هم برای نگه‌داری آب بدون نشتی کاربرد دارد و هم موادی که در مجاورت هوا امکان فساد دارند. بسته شدن این درب، هیچگونه درزی برای ورود نور باقی نمی‌گذارد و پس از آن، فضای داخلی تانکر ۵۵ لیتری کاملاً تاریک می‌شود. این باعث می‌شود مخزن مذکور را بتوان حتی در فضای روشن و در معرض نور آفتاب هم قرار داد.
 مقاومت زیاد منبع آب ۵۵ لیتری
مخزن آبی که در مورد آن صحبت می‌کنیم، در برابر عوامل محیطی مانند گرما، سرما و ضربه مقاومت بالایی دارد. در فرآیند ساخت منبع آب ۵۵ لیتری، انتخاب شکل چند ضلعی، تاثیر زیادی روی مقاومت زیاد این مخزن داشته است. این شکل از طراحی، فشار آب یا مایع داخل مخزن را هم به خوبی خنثی می‌کند. برای همین حتی با پر کردن فضای داخلی مخزن، تانکر آب تغییر شکل نداده و دفرمه نمی‌شود.
جذب حداقلی گرما
مطمئناً ثابت ماندن دمای آب یا ماده غذایی داخل مخزن، یکی از ملاک‌های مشتری برای خرید منبع آب است. منبع ۵۵ لیتری این انتظار را به خوبی برآورده می‌کند؛ چرا که تبادلات دمایی مایع و محیط بیرون را به حداقل رسانده است. این مساله به خصوص در مجاورت نور آفتاب اهمیت زیادی پیدا می‌کند؛ برای همین این منبع آب را می‌توان در مقابل نور خورشید نیز قرار داد. این موضوع هم به خاطر ساختار بدنه مخزن است و هم به دلیل سطح براق و صیقلی آن. بنابراین پرتوهای آفتاب تابیده شده به میزان بسیار کمی جذب دیواره منبع می‌شوند. البته رنگ سفید بدنه مخزن نیز تاثیر قابل توجهی در این ویژگی دارد.
وزن سبک منبع آب ۵۵ لیتری
تانکر ۵۵ لیتری در کنار مقاومت بالایی که دارد، بسیار سبک است. برای همین می‌توان آن را به راحتی حمل و به مکان مورد نظر منتقل کرد. به دلیل حجم متوسط این منبع، وزن سبک آن کمک می‌کند در صورت نگه‌داری موادی مثل ترشی یا سرکه، بتوان آن را برای پر و خالی کردن در فضای آشپزخانه جابجا کرد. کم بودن وزن مخزن ۵۵ لیتری، امکان وزن‌کشی آن را نیز با بیشتر ترازوها فراهم می‌کند. چرا که مانند دیگر مخازن، سنگین نیست و محدودیت وزن ترازو را موجب نمی‌شود.
کاربردهای منبع آب ۵۵ لیتری
این مخزن پلی اتیلن طوری طراحی شده است که برای مصارف خانگی مناسب باشد. شما می‌توانید از تانکر آب ۵۵ لیتری برای ذخیره آب شرب، نگه‌داری مواد غذایی مانند ترشی، سرکه و یا عرقیات گیاهی استفاده کنید. علاوه بر این‌ها، مخزن پلی اتیلن ۵۵ لیتری برای استفاده به عنوان منبع تغذیه پمپ آب هم کاربرد دارد. اگر مصرف آب شما در حد متوسط و معمول باشد، این مخزن می‌تواند پاسخگوی دو خانواده با جمعیت ۴ نفر باشد. اما در صورتی که بخواهید برای مصارف بیش از معمول آن را به کار بگیرید، تنها برای یک خانواده قابل استفاده خواهد بود. نگه‌داری مواد خوراکی دیگر مثل شیر نیز در منبع ۵۵ لیتری امکان‌پذیر است. از آنجایی که این مخزن‌ها بهداشتی هستند، هیچ تغییری در طعم، بو یا رنگ شیر ایجاد نمی‌کنند. این ویژگی در کم‌تر مخزنی پیدا می‌شود و می‌توان آن را یکی از مزایای مخزن آب ۵۵ لیتری در نظر گرفت.
ابعاد منبع آب ۵۵ لیتری
ابعاد این مخزن با توجه به ظرفیتی که دارد، کوچک و مناسب است. این ابعاد به شما امکان می‌دهد تانکر آب ۵۵ لیتری را در هر جایی استفاده کنید. آشپزخانه، زیر پله، فضای زیر میز و یا هر جای دیگری در خانه، قطعاً فضای کافی برای قرار دادن مخزن ۵۵ لیتری دارد. ابعاد مخزن پلی اتیلن ۵۵ لیتری، حمل آن در خودرو را نیز امکان‌پذیر کرده است. بنابراین بدون هیچ دغدغه‌ای می‌توانید آن را با ماشین جابجا کنید. عمودی بودن مخزن پلی اتیلن ۵۵ لیتری، باعث می‌شود حداقل فضای ممکن را اشغال کند و دسترسی به درب آن هم راحت‌تر باشد.

نام محصولارتفاع کل (cm)قطر (cm)قیمت مخزن آب 55 لیتری سه لایه (تومان)
مخزن آب 55 لیتری منشوری6136809,900 تومان

خرید منبع آب ۵۵ لیتری از البرز مخزن

اگر قصد خرید تانکر ۵۵ لیتری را دارید، بهترین راه این است که خرید خود را از سایت البرز مخزن انجام دهید. البرز مخزن امکان خرید آنلاین مخزن ۵۵ لیتری را به بهترین شکل فراهم کرده است و شما می‌توانید سفارش خود را بدون نیاز به مراجعه حضوری و دغدغه‌های مربوط به آن ثبت کنید. برای این کار کافی است تعداد مورد نیاز خود از این مخزن را مشخص کرده و اطلاعات تماس و آدرس خود را وارد کنید. سفارش شما پس از بررسی در سریع‌ترین زمان ممکن به نشانی مشخص شده ارسال می‌شود. چنانچه در مورد خرید منبع آب ۵۵ لیتری مطمئن نیستید و یا در هر مرحله از خرید به راهنمایی احتیاج دارید، می‌توانید با کارشناسان البرز مخزن تماس حاصل کنید.

از نظر کیفیت مخزن افقی و عمودی هیچ تفاوتی با یکدیگر ندارند. شما باید با توجه به نوع موادی که قصد ذخیره سازی آن را دارید و محلی که برای نصب مخزن در نظر گرفته‌اید، مخزن مورد نظرتان را انتخاب کنید.
این مخزن از گرانول مواد اولیه پلیمری به شیوه دورانی با استحکام بالا، ضد اشعه uv به همراه مستربچ تولید می‌شود.
البرز مخزن
وبلاگ
0 محصول سبد خرید