مشاهده همه 10 نتیجه

منبع آب 1000 لیتری

امروزه برای تامین آب شرب مناطق مختلف، وجود منابع آب اهمیت زیادی دارند. زیرا هیچ جایگزینی برای آب وجود ندارد. تانکرهای آب در نقاط مختلف کشور بسته به تعداد خانوار و واحد های مسکونی دارای حجم های مختلف و از مصالح و مواد مختلفی ساخته می شوند.

مخزن آب 1000 لیتری مانند دیگر مخزن ها برای نگهداری انواع مایعات مانند آب شرب شهری، اسیدها، بازها و سایر مایعات استفاده می شود. منبع آب 1000 لیتری ساخته شده از پلی اتیلن (پلاستیک) با کیفیت بالا و مطابق با مشخصات FDA می باشد که ذخیره ایمن آب آشامیدنی را در فضای باز تضمین می کند. در واقع منبع آب 1000 لیتری هیچ عنصر مضری را در آب ذخیره شده، آزاد یا منتقل نمی کند و برای ذخیره آب آشامیدنی و آب باران کاربرد دارد.

یک منبع آب 1000 لیتری خوب است که از نظر معیار های مختلف دارای کیفیت بالایی باشد. به عنوان مثال باید از مواد درجه یک تولید شود، دارای خاصیت ضد اشعه نور خورشید باشد. این منابع بسته به نوع استفاده می توانند از تک لایه الی چهار لایه تولید شوند، که برای مصارف شرب و مواد غذایی معمولا از نوع سه و چهار لایه آنتی باکتریال استفاده می شود. زیرا مخازن چند لایه با توجه به داشتن لایه مشکی ضد نور مانع از تشکیل جلبک شده و آب را آلوده نمی کنند.

منبع آب 1000 لیتری می تواند بسته به شرایط در زیر زمین یا بالاتر از سطح زمین نصب شود. محلی که آن را در آن قرار می دهید مربوط به محل لوله ها برای انتقال آب از مخزن به خانه یا محل کار شما است.

منبع آب 1000 لیتری جوابگوی چند واحد ساختمانی است؟

طبق استانداردهای شرکت آب و فاضلاب تهران این تانکر ۱۰۰۰ لیتری پلاستیکی برای ذخیره آب یک مجتمع ۴ واحدی مناسب است. به طور میانگین هر فرد به طور روزانه ۱۵۰ لیتر مصرف می کند. در تهران مطابق اعلام سازمان آب و فاضلاب یک سوم این مقدار یعنی ۵۰ لیتر برای هر نفر به عنوان آب ذخیره قبل از پمپ در نظر گرفته می شود. به عبارت دیگر برای یک خانواده ۵ نفره ۲۵۰ لیتر آب مورد نیاز است که با این احتساب منبع آب 1000 لیتری برای یک ساختمان چهار واحدی کافی است. البته این مورد صرفا یک پیشنهاد است. چنانچه شما به جز مصرف خانگی برای موارد دیگر نیاز به منبع آب 1000 لیتری دارید یا از این مخزن برای نگهداری آب در ویلا یا باغ تمایل به استفاده دارید بهتر است با مشاوران البرز مخزن تماس بگیرید تا با اطمینان خاطر منبع آب 1000 لیتری مورد نظرتان را خریداری نمایید. (لینک مقررات ملی ساختمان)

چند مدل منبع آب 1000 لیتری داریم؟

تانکر آب 1000 لیتری براساس شکل ظاهری به 9 مدل زیر تقسیم می شود:

مخزن 1000 لیتری عمودی بلند: این مخزن با داشتن ارتفاع 217 سانتی متر و عرض 82 سانتی متر کاملا مناسب مکان هایی که است که محدودیت ارتفاع ندارند اما عرض کمی برای قرار دادن مخزن دارند. ویژگی منبع آب 1000 لیتری عمودی بلند سه لایه و آنتی باکتریال بودن است که این ویژگی ها موجب جلبک نزدن و تغییر نکردن طعم و مزه آب شرب می شود. برای دیدن قیمت منبع آب 1000 لیتری عمودی اینجا کلیک کنید.

منبع آب 1000 لیتری عمودی کوتاه: با داشتن عرض بیشتری نسبت به مخزن عمودی بلند و ارتفاع کمتر مناسب برای دفن کردن زیر خاک می باشد. این مخزن هم مانند دیگر مخازن سه لایه آنتی باکتریال بوده و برای قرارگیری در مکان هایی که محدودیت ارتفاع ندارند مناسب است. برای مشاهده قیمت مخزن آب 1000 لیتری عمودی کوتاه به فروشگاه مراجعه کنید.

ابعاد مخزن آب 1000 لیتری عمودی کوتاه (ایستاده): عرض: 103 سانتی متر – ارتفاع: 140 سانتی متر

منبع آب 1000 لیتری افقی: این مخزن برخلاف مخزن عمودی برای فضاهایی که محدودیت ارتفاع دارند اما از نظر طول محدودیتی ندارند بسیار مناسب است. برای مثال از تانکر آب 1000 لیتری افقی برای گذاشتن کنار فضای پارکینگ یا حیاط منزل می توان استفاده کرد. این تانکر نیز سه لایه آنتی باکتریال می باشد و برای اطلاع از قیمت منبع آب 1000 لیتری افقی اینجا را کلیک کنید.

ابعاد مخزن آب 1000 لیتری افقی: ارتفاع کل: 103 سانتی متر/ عرض: 97 سانتی متر /

طول: 164 سانتی متر

منبع آب 1000 لیتری مکعبی: منبع آب پلاستیکی 1000 لیتری مکعبی سه لایه و آنتی باکتریال بوده و برای ذخیره آب شرب در محیط های روشن و زیر نور مستقیم آفتاب مناسب می باشد. این مخزن دارای عرض 96 سانتی متر، طول 179 سانتی متر و ارتفاع 69 سانتیمتر می باشد. برای اطلاع از قیمت منبع آب 1000 لیتری مکعبی به فروشگاه البرز مخزن مراجعه کنید.

منبع 1000 لیتری زیرپله: مخازن زیرپله اغلب برای فضای زیرپله در مجتمع‌ ها و ساختمان‌ها استفاده می شوند. حالت این مخزن افقی بوده و آنتی باکتریال می باشد. برای مشاهده قیمت منبع آب 1000 لیتری به سایت فروشگاه مراجعه نمایید.

ابعاد مخزن 1000 لیتری زیرپله: ارتفاع 110 سانتی متر، عرض 101 سانتی متر و طول آن 157 سانتی متر

منبع آب 1000 لیتری زیرپله مکعبی: کاربرد این مخرن مانند نمونه قبلی است. حالت این مخزن افقی بوده و آنتی باکتریال و ضد جلبک می باشد. برای مشاهده قیمت منبع آب 1000 لیتری زیرپله مکعبی به سایت فروشگاه مراجعه نمایید.

ابعاد مخزن 1000 لیتری زیرپله مکعبی: ارتفاع 107 سانتی متر، عرض 84 سانتی متر و طول آن 166 سانتی متر

منبع آب 1000 لیتری بیضی: این مخزن برای مکان هایی که شکل هندسی خاصی دارند بسیار مناسب می باشد. منبع آب 1000 لیتری بیضی شکل را با ارتفاع کم و طول زیاد تولید می کنند تا برای قرارگیری در مکان هایی که محدودیت ارتفاع دارند، مناسب باشند. قیمت مخزن تانکر پلاستیکی 1000 لیتری را در اینجا مشاهده کنید.

ابعاد مخزن آب 1000 لیتری بیضی شکل: عرض 120 سانتی متر، طول 163 سانتی متر و ارتفاع 78 سانتی متر

منبع آب 1000 لیتری قیفی: حالت مخزن به صورت عمودی بوده و هندسه مخزن مخروطی می باشد و بر روی پایه های فلزی نصب می‌شود. منبع آب 1000 لیتری قیفی به دلیل ارتفاع حاصل از نصب بر روی پایه و حالت قیفی یا مخروطی که در انتهای خود دارد، امکان تخلیه آب و مایعات را به شکل کامل مهیا می‌کند. لازم به ذکر است که قیمت منبع آب پلاستیکی 1000 لیتری قیفی در سایت بدون احتساب پایه می باشد و شما باید پایه مخزن را جداگانه خریداری نمایید.

ابعاد مخزن آب 1000 لیتری قیفی: قطر: 109 سانتی متر / ارتفاع کل: 167 سانتی متر / ارتفاع مفید: 157 سانتی متر

مخزن 1000 لیتری آسان رو مکعب: هندسه این مخزن استوانه ای می باشد. سه لایه وآنتی باکتریال بودن این محصول و تولید آن به صورت یکپارچه و یک تکه موجب شده تا برای نگهداری آب شرب یک گزینه مناسب تلقی شود. منبع 1000 لیتری آسان رو برای مکان‌هایی که محدودیت فضا دارند مناسب است. مانند: اتاق‌ها، کنار دیوار، راهروهای بن‌بست، کناره‌های پارکینگ و کنار دیوار. منبع آب 1000 لیتری آسان رو به دلیل عرض کم و عبور راحت از راهروها و درب‌ها، به مخزن آب دیواری نیز شناخته می‌شود. از جمله ویژگی های منبع آب 1000 لیتری آسانرو مکعب شکل به قابلیت نصب در پشت بام می توان اشاره کرد.

ابعاد مخزن آب 1000 لیتری آسان رو مکعب: عرض 60 سانتی متر / طول 140 سانتی متر / ارتفاع 175 سانتی متر

منبع آب 1000 لیتری آسان رو گرد: این منبع پلی اتیلنی نیز سه لایه وآنتی باکتریال بوده و به صورت یکپارچه و یک تکه تولید میشود. هندسه تانکر آب پلاستیکی 1000 لیتری استوانه ای بوده و قابلیت نصب در پشت بام را دارد. دارای عرض 62 سانی متر، طول 164 سانتی و ارتفاع 145 سانتی متر می باشد. ارتفاع این مخزن از منبع 1000 لیتری آسانرو مکعب شکل کمتر می باشد و برای فضاهایی که تصمیم دارید از مخزن 1000 لیتری آسان رو استفاده کنید، اما محدودیت ارتفاع دارید مناسب است. می توانید قیمت منبع آب 1000 لیتری آسان رو گرد را در اینجا ببینید.

پیش از خرید منبع آب 1000 لیتری به چه نکاتی بهتر است توجه کنید؟

*توجه به محل نصب تانکر آب 1000 لیتری

*اندازه گیری ابعاد درب ورودی تا محل نصب منبع آب 1000 لیتری

*اطلاع از اتصالات مورد نیاز برای نصب

بهتر است برای پیدا کردن لوازم جانبی مورد نیاز مانند: اتصالات، پمپ ها، سوپاپ ها و گیره های شلنگ یا برای انتخاب بهترین لیتراژ حتما پیش از خرید از کارشناسان و مشاوران شرکت تولید کننده راهنمایی و کمک بگیرید.

چه ویژگی هایی منبع آب 1000 لیتری تهران پلیمر را از دیگر برندها متمایز کرده است؟

 • منبع آب 1000 لیتری در اشکال افقی، عمودی کوتاه و بلند، زیرپله ای (دو مدل)، مکعبی، آسان رو (کتابی)، قیفی در انواع تک لایه شفاف، سه لایه و چهار لایه آنتی باکتریال و ضد جلبک تولید می شود.
 • مناسبترین نوع مخزن برای ذخیره سازی و نگهداری انواع مایعات آشامیدنی، شیمیایی، دارویی، سوخت ها، اسیدها و …می باشد.
 • تنها مخازن تولید شده با تکنولوژی نانو، کاملا بهداشتی و آنتی باکتریال مورد تایید انستیتو پاستور و جهادهای دانشگاهی در ایران است.
 • بهترین انتخاب برای ذخیره سازی آب شرب و مایعات غذایی بدون تغییر در رنگ، بو و مزه، به دلیل استفاده از مواد اولیه درجه یک و فودگرید می باشد.
 • دارای نشان ملی استاندارد از سازمان ملی استاندارد و پروانه بهداشتی ساخت از سازمان غذا و دارو به صورت مندرج روی مخازن .
 • قابلیت استفاده در مناطق سردسیر و گرمسیر به دلیل انتقال حرارتی بسیار پایین را دارد.
 • دارای تنوع بالا در ابعاد و اندازه، با توجه به شرایط نصب و نگهداری مشتریان.
 • سهولت استفاده بدلیل نصب سریع و آسان انواع اتصالات استاندارد.
 • مقاوم در برابر تابش اشعه یووی خورشید.

رعایت نکات زیر برای نصب و نگهداری منبع آب 1000 لیتری ضروری است:

 • مخازنی که در ارتفاع قرار میگیرند را حتما به سازه متصل کنید.
 • از پرتاب مخازن در هنگام تخلیه جدا خودداری کنید.
 • از جابه جایی منبع آب 1000 لیتری پر یا دارای مواد ذخیره شده با هر وسیله ای جدا خودداری کنید.
 • از ایستادن و قرار دادن اجسام بر روی تانکرها جدا خودداری فرمایید.
 • مواد ذخیره شده در مخزن بدون گارانتی می باشند.
 • نصب هر گونه اتصالات استاندارد روی مخزن با رعایت اینکه به بدنه مخزن فشاری وارد نشود بلامانع است.
 • سکوی زیر مخزن باید بزرگتر از سطح تحتانی منبع آب 1000 لیتری باشد.
 • از پل زدن مخزن روی دیوار جدا خودداری نمایید.
 • سطح زیر منبع آب 1000 لیتری باید کاملا صاف، تراز و قسمت تحتانی تانکرهای پلاستیکی دارای پوشش یکنواختی باشد.
 • از افزایش ارتفاع یا تراز کردن مخزن ها با تکه های سنگ و مصالح جدا خودداری نمائید
 • منبع آب 1000 لیتری را از شعله های آتش و جریان الکتریسیته دور نگه دارید.
 • نباید مخزن آب در مجاورت اجسام تیز و برنده قرار گیرد.
 • جهت جلوگیری از ایجاد و رشد جلبک درب مخازن کاملا بسته باشد.
 • برای مایعات با دانسیته بیشتر از آب، مخزن عمودی انتخاب هوشمندانه تری است.
 • از غلطاندن و کشیدن مخزن روی زمین جدا خودداری فرمایید.
 • مخزن آب 1000 لیتری عمودی (ایستاده) قابلیت نصب میکسر را دارد.(حتما در نصب میکسر پایه تعبیه گردد).
 • در صورت استفاده از مخازن به صورت دفنی، مخزن و دیواره محل دفن حداقل 20 سانتی متر فاصله داشته باشند.
 • منبع آب 1000 لیتری تحت فشار نبوده و نباید تحت هرگونه فشار داخلی یا داخلی قرار گیرد.

شرایط گارانتی منبع 1000 لیتری پلی اتیلنی

از آنجایی که تمام محصولات تولید شده توسط شرکت تهران پلیمر یارا دارای گارانتی هستند و این گارانتی 10 ساله شامل 4 سال ضمانت تعویض، 6 سال ضمانت تعمیر و 15 سال خدمات پس از فروش واقعی می باشد. پس نگرانی در خصوص ضمانت نامه محصولات برای خریداران وجود ندارد. همچنین خصوصیت مهمی که محصولات تهران پلیمر دارند، درج تاریخ تولید بر روی مخازن می باشد. از طرف دیگر بر روی کلیه مخازن تولید شده توسط شرکت برچسبی نصب می باشد که دستوالعمل نحوه صحیح نصب و نگهداری منبع آب 1000 لیتری بر روی آن نوشته شده است. البته که درصورت عدم رعایت دستورالعمل های نصب ونگهداری و عدم تایید نماینده مجاز شرکت، این گارانتی لغو خواهد شد. همچنین سوالی که ذهن بیشتر خریداران را به خود مشغول می کند محاسبه تاریخ شروع گارانتی می باشد که لازم است توضیح دهیم که، تاریخ شروع گارانتی از تاریخ خرید منبع آب 1000 لیتری توسط مشتری آغاز می شود.

آیا امکان دارد مخزن آب 1000 لیتری آسیب ببیند؟

بله، در برخی از موارد به دلایل گوناگون ممکن است این مخازن آسیب بینند. برای مثال ممکن است تانکر پلاستیکی 1000 لیتری به شیوه صحیح نصب نشوند، که در این صورت مخزن دچار مشکل می شود. یا ممکن است از موادی با دانسیته بالا در این مخازن نگهداری شود که باز باعث صدمه دیدن مخزن می شود. گاهی اوقات ممکن است فرآیند غیراستانداردی در شرکت به هنگام تولید مخزن انجام شود که این مسئله نیز بر روی کیفیت منبع آب 1000 لیتری تاثیر می گذارد و سبب می شود که عمر مخزن طولانی نباشد.

برای خرید منبع آب 1000 لیتری چطور اقدام کنید؟

همانطور که می دانید فروشگاه البرز مخزن، نماینده رسمی شرکت تهران پلیمر یارا در غرب استان البرز (هشتگرد) می باشد. رسالت فروشگاه البرز مخزن دادن تمام اطلاعات دقیق و کافی در ارتباط با مخزن آب 1000 لیتری است تا مشتریان با اطلاعات کافی و اطمینان کامل بتوانند محصول انتخابی خود را خریداری کنند.

البته که ممکن است شما هنگام خرید از نحوه خرید و مناسب ترین نوع مخزن برای فضای مدنظرتان آگاهی کافی را نداشته باشید. به همین منظور شما می توانید با برقراری یک تماس تلفنی با شماره 44200250_026 تمامی سوالات خودتان را از کارشناسان البرز مخزن بپرسید و در صورت تمایل ثبت سفارش تلفنی کنید. البته از طریق ایمیل شرکت به آدرس [email protected] نیز می توانید با ما در ارتباط باشید. همچنین امکان خرید اینترنتی نیز از طریق سایت فروشگاه مقدور می باشد. در فروشگاه البرز مخزن شما می توانید تمام ابعاد، مشخصات و قیمت منبع آب 1000 لیتری را مشاهده کنید.

چرا توصیه می شود منبع آب را زیر نور مستقیم خورشید قرار ندهید؟

برای اینکه عمر مخزن افزایش یابد و رشد جلبک نیز کاهش پیدا کند. همچنین درب مخزن آب نباید طولانی مدت باز بماند. ضمن اینکه در صورتی که مخزن دارای شکستگی و یا سوراخ باشد علاوه بر اینکه باعث رشد جلبک می شود، امکان آلوده شدن آب توسط عوامل خارجی افزایش پیدا می کند.

چرا مخزن آب افقی نسبت به عمودی گران تر می باشد؟

این مخازن به علت استفاده بیشتر از مواد اولیه در تولید آنها، دارای وزن و قیمت بیشتری می باشند. همچنین مخازن افقی دارای پایه های بیشتری نسبت به مخازن عمودی هستند.

آیا منبع آب 1000 لیتری سه لایه نسبت به تک لایه ضخامت بیشتری دارد؟

بله. ولی این تفاوت بسیار کم و ناچیز می باشد.