نمایش 1–10 از 85 نتیجه

مخزن آب 100 لیتری عمودی سه لایه تهران پلیمر یارا

549,900 تومان
مخزن آب 100 لیتری عمودی منبع آب 100 لیتری عمودی از جنس پلی اتیلن بوده و بسیار سبک و بادوام

مخزن آب 100 لیتری افقی سه لایه تهران پلیمر یارا

571,900 تومان
مخزن آب 100 لیتری افقی مخزن آب 100 لیتری سه لایه، حالت افقی (خوابیده) دارد و آنتی باکتریال، ضد جلبک

مخزن آب 150 لیتری عمودی سه لایه تهران پلیمر یارا

604,900 تومان
مخزن آب 150 لیتری عمودی مخزن آب 150 لیتری از جنس پلی اتیلن 3840 پتروشیمی تبریز تولید شده و سه

مخزن آب 100 لیتری مکعبی سه لایه تهران پلیمر یارا

639,900 تومان
مخزن آب 100 لیتری مکعبی منبع آب مکعبی که جهت ذخیره سازی آب شرب مورد استفاده قرار می گیرد، به

مخزن آب 100 لیتری آسان رو مکعب سه لایه تهران پلیمر یارا

654,900 تومان
مخزن آب 100 لیتری آسان رو این منبع پلی اتیلنی سفید رنگ به گونه ای طراحی شده که بتوان از

مخزن آب 150 لیتری آسان رو مکعب سه لایه تهران پلیمر یارا

774,900 تومان
مخزن آب 150 لیتری آسان رو مکعب مخزن پلی اتیلن 150 لیتری پلی اتیلنی از مواد درجه یک و فودگرید

مخزن آب 200 لیتری عمودی سه لایه تهران پلیمر یارا

817,900 تومان
مخزن آب 200 لیتری عمودی مخزن آب 200 لیتری سفید رنگ به حالت عمودی یا همان ایستاده بوده و هندسه

مخزن آب 220 لیتری عمودی سه لایه تهران پلیمر یارا

890,900 تومان
مخزن آب 220 لیتری عمودی مخزن آب 220 لیتری عمودی ساخته شده با پلی اتیلن با کیفیت بالا و مطابق

مخزن آب 200 لیتری افقی سه لایه تهران پلیمر یارا

955,900 تومان
مخزن آب 200 لیتری افقی از نظر ظاهری این منبع 200 لیتری به حالت افقی (خوابیده) طراحی شده است که

مخزن آب 250 لیتری افقی سه لایه تهران پلیمر یارا

979,900 تومان
مخزن آب 250 لیتری افقی مخزن پلی اتیلن 250 لیتری که به حالت افقی (خوابیده) می باشد از مناسب ترین

مخزن آب

امروزه مخزن آب برای مصارف تجاری و خانگی مورد استفاده قرار می گیرد. مخازن آب در صنایع شیمیایی، کشاورزی و صنعت ساختمان کاربرد دارند.

از مواد مختلفی برای ساخت مخازن ذخیره آب استفاده می‌شود. از جمله پلی اتیلن، پلی پروپیلن، فایبرگلاس، بتن، سنگ و فولاد. اما امروزه به دلیل ویژگی های خاصی که پلی اتیلن دارد، مخازن آب از پلی اتیلن ساخته می شوند که از جمله کاربردهای این مخازن در ذخیره سازی و حمل و نقل آب شهری، ذخیره آب آتش نشانی و نگهداری انواع مواد شیمیایی سازگار با پلی اتیلن می باشد.

مخزن آب آنتی باکتریال

مخزن آب آنتی باکتریال یکی از جدیدترین مخازن می باشد که با تکنولوژی های پیشرفته تولید می شود. ماده موجود در منبع آنتی باکتریال به طور مؤثر با باکتری ها و میکروارگانیسم ها مبارزه می کند و نتیجه این مبارزه ذخیره آب سالم و بهداشتی است.

مخزن آب پلاستیکی آنتی باکتریال برای حفظ و نگهداری آب سالم برای مدت زمان کوتاه‌ یا طولانی مدت مورد استفاده قرار می گیرد. ترکیبات به کار رفته در این مخزن، به ‌صورت موضعی موجب مرگ باکتری‌ها شده و رشد آن‌ها را متوقف می‌کند، بدون آنکه برای بافت‌های اطراف مشکلی ایجاد کنند. فناوری‌های ضد میکروبی که در تولید منبع آب آنتی باکتریال استفاده می‌شود، از رشد باکتری‌هایی که منجر به ایجاد بو و لکه‌های ناخواسته می‌شوند جلوگیری کرده و به افزایش عمر مخزن ذخیره آب کمک می‌کنند.

پارامترهای منبع آب شامل طراحی کلی مخزن آب، انتخاب مصالح ضد میکروب و آسترها است.

طراحی این مخازن به گونه ای است که هیچ آسیبی به آب نباید وارد شود. در طراحی و ساخت مخزن پلاستیکی توجه به این نکته که آب به یک سری تأثیرات منفی محیط حساس است، اهمیت ویژه‌ای دارد. تاثیرات محیطی مانند باکتری‌ها، جلبک‌ها، تغییر در PH و تجمع مواد معدنی هستند.

در مخزن آب پلاستیکی هیچ ماده ای که باعث ایجاد سرطان شود، وجود ندارد. مخزن ضد جلبک 100 ٪ UV تثبیت شده و مدل چند لایه این ویژگی را دارند که باعث می شوند پرتوهای خورشید نتواند به آب برسند؛ از این رو هیچ جلبکی تشکیل نمی شود. مخازن پلاستیکی از طراحی زیبا و استحکام و دوام طولانی مدت برخوردار هستند.

مهم‌ترین مزیت پلاستیک این است که می‌توان مواد افزودنی آنتی باکتریال را به طور مستقیم در ساختار مخزن آب و در طول فرایند ساخت به آن اضافه کرد. یکی از صنایع پلاستیکی که مستربچ آنتی باکتریال در آن بسیار کارآمد و کاربردی است، تولید انواع مخزن آب آنتی باکتریال پلی اتیلن است. افزودن این مستربچ موجب کسب خاصیت آنتی میکروبیال عالی، بدون تغییر رنگ و یا تضعیف خواص مکانیکی در محصول نهایی می‌شود.

فناوری‌های ضد میکروبی که در تولید مخزن آب آنتی باکتریال استفاده می‌شود، از رشد باکتری‌هایی که منجر به ایجاد بو و لکه‌های ناخواسته می‌شوند جلوگیری کرده و به افزایش عمر مخزن ذخیره آب کمک می‌کنند.

نحوه عملکرد مخزن آب آنتی باکتریال تهران پلیمر برای جلوگیری از رشد باکتری‌ها در آزمایشات زیر نشان داده شده‌است. تست‌های زیر نمایانگر چگونگی جلوگیری از رشد میکروب در مخزن آب آنتی باکتریال تهران پلیمر یارا است. این دو تست یکی در انستیتو پاستور ایران و دیگری توسط جهاد دانشگاهی تربیت مدرس با موفقیت به انجام رسیده ‌است.

آزمایش‌های انجام شده روی مخازن آنتی باکتریال تهران پلیمر یارا

در تست آنتی باکتریال انجام گرفته در انستیتو پاستور ایران از دو باکتری استفاده شده است. از باکتری E.coli (اشریشیا کلی) به عنوان نماینده باکتری‌های گرم منفی و باکتری S.aureus (استافیلوکوکوس اورئوس) به عنوان نماینده باکتری‌های گرم مثبت استفاده شده‌است.

مقادیر یکسان باکتری (E. coli) و S.aureus هر کدام به یک نمونه از مخزن آب آنتی باکتریال اضافه شد و بعد از مدت 24 ساعت از روی مخزن‌ها نمونه برداری انجام گرفت. نمونه‌ها در انکوباسیون به مدت 72 ساعت نگه داشته شدند. پس از این مدت غلظت باکتری‌ها مورد بررسی قرار گرفتند تا مشخص شود چه تعداد باکتری باقی مانده‌است. با توجه به نتایج تست انستیتو پاستور ایران، مخازن آنتی باکتریال تهران پلیمر یارا 99.99% ضد باکتری تشخص داده شده‌اند.

دلیل استفاده از مخزن آب آنتی باکتریال

گاهی اوقات به دلیل ذخیره طولانی مدت، آب به میکروب‌ها آلوده می‌شود. در مخازنی که آنتی باکتریال نیستند، حتی سطح مخازن ذخیره نیز می‌تواند آلوده شود. زیرا میکروب‌ها به مواد سازه‌ای دیواره مخزن حمله می‌کنند. این مسئله حتی باعث آلودگی آب آشامیدنی خواهد شد که به تازگی در مخزن ذخیره کرده‌اید.

اگر مخزن آب آنتی باکتریال نباشد، تاثیرات منفی بر کیفیت آب خواهد داشت. مشکلات رایج در مخازن ذخیره آب که آنتی باکتریال نیستند شامل وجود پس مانده ضدعفونی کننده و رشد مجدد باکتری‌هاست.

روش‌های مختلفی برای جلوگیری از خراب شدن آب یا هر محصول دیگری در مخازن ذخیره و جلوگیری از ایجاد بو و لکه‌های ناشی از رشد میکروب‌ها وجود دارد. استفاده از تانکر آب ضد جلبک و ضد باکتری یک خط دفاع عالی در برابر تخریب میکروبی آب است.

با توجه به درصد مصرف کم مستربچ در تولید مخزن آب آنتی باکتریال و همچنین تکنولوژی مصرف و ساخت آن، اختلاف قیمت ناچیزی بین مخزن آب آنتی باکتریال و مخزن معمولی وجود دارد. در حالی که ارزش افزوده بالایی در محصولات ایجاد می‌نماید. از این جهت مخزن آب پلی اتیلن آنتی باکتریال مقرون به صرفه‌ترین و سبک‌ترین گزینه در بین مخازن آنتی باکتریال است.

مزایای استفاده از مخزن آب آنتی باکتریال تهران پلیمر یارا

 • تهران پلیمر یارا تنها تولید کننده مخزن آنتی باکتریال و ثبت کننده برند آنتی باکتریال در ایران است.
 • در تست‌ها ثابت شد که مخزن آنتی باکتریال تهران پلیمریارا تا 99.9٪ باکتری‌ها را کاهش می‌دهد.
 • مخزن آنتی باکتریال تهران پلیمر در مقابل انواع مختلف باکتری‌ها و همچنین انوع قارچ‌ها مانند کپک نان و میوه، عملکرد موثری از خود نشان می‌دهد.
 • در تمام شرایط محیطی مانند رطوبت زیاد، محیط‌های خشک، فضاهای تاریک و محیط‌های پرگرد و غبار قابل استفاده است.
 • در برابر لک شدن و بوی بد مقاوم است.
 • استفاده از آن باعث بهداشت بیشتر و کیفیت بالای محصول می‌شود.
 • کاملاً شفاف بوده و هیچ رنگی به زمینه پلیمری نمی‌دهد.
 • مستربچ‌های آنتی باکتریال تهران پلیمر یارا علی رغم داشتن کیفیت بالا، قیمت کمتری نسبت به انواع مشابه خارجی موجود در بازار دارد.
 • ماندگاری بسیار بالا در مواد و قطعات پلاستیک داشته و در نتیجه طول عمر کاربردی محصول را افزایش می‌دهد.

نکات اصلی به هنگام خرید مخزن آب

برای خرید یا استفاده از مخازن پلاستیکی باید از بین انواع مدل‌های متفاوت و ابعاد منبع آب پلاستیکی یکی را انتخاب کنید. اگر در ساختمان یا باغتان فضای باز داشته و محدودیت فضا نداشته باشید یک مخزن بزرگ افقی یا عمودی انتخاب خوبی است (در مورد تفاوت مخزن عمودی و افقی بیشتر بخوانید). اما اگر فضای زیادی نداشته باشید می‌توانید مخازن مخصوص فضای خاص ساختمان‌ها مثل مخزن زیر پله، مخزن آسان رو یا مخزن مکعبی انتخاب کنید. اما نکات مهم هنگام خرید شامل موارد زیر است :

1 – میزان آب مصرفی

2- جنس مخزن

3 – محل نصب مخزن (لوله‌کشی و فشار آب / فضای بیرون یا فضای داخل ساختمان/ محدودیت‌های محل نصب /ملاحضات بصری)

4- ویژگی‌های مهم مخزن (کیفیت مواد سازنده/ بهداشتی بودن / ضد جلبک/ آنتی یو وی/ آنتی باکتریال / ساخت یکپارچه، بدون درز و نشتی / گواهی‌نامه‌ها / تنوع / گارانتی)

5- هزینه (قیمت مخزن و هزینه‌های اضافی)

6- فروشنده معتبر

ظرفیت‌ها و ابعاد مختلف منبع ذخیره آب

خرید یک مخزن آب بزرگ برای نگهداری حجم زیادی از آب می‌تواند کمک بزرگی به تامین آب مصرفی شما بکند. اما اگر ابعاد منبع آب برای محیط شما مناسب نباشد، یک هزینه بیهوده خواهد بود. همینطور اگر فضای محدودی دارید، دانستن ابعاد دقیق منبع آب کمک زیادی به انتخاب شما خواهد کرد.

نکات مهم در خصوص نصب مخزن آب پلاستیکی

 • محل نصب منبع نباید هیچ گونه پستی و بلندی و شیبی داشته باشد. اگر چنانچه قرار است جسمی زیر مخزن گذاشته شود، باید تمام سطح زیرین را در بر بگیرد و هیچ قسمتی از آن، روی هوا معلق باقی نماند.
 • محل نصب نباید نزدیک شعله و گرمای شدید باشد. زیرا با توجه به جنس مخزن آب که از پلی اتیلن می باشد، باعث آسیب رسیدن به مخزن می شود.
 • محل نصب باید حتما ایمن باشد. همچنین نکات ایمنی برای جلوگیری از برخورد اشیاء تیز و برنده به مخزن حتما رعایت شود.
 • درب ورودی و محل نصب مخازن حتما باید اندازه گیری شود تا بر اساس ابعاد وشکل هندسی مخازن، انتخاب صورت گیرد.
 • از غلطاندن و کشیدن منبع روی زمین جدا خودداری کنید.
 • جهت جلوگیری از ایجاد و رشد جلبک درب مخازن را کاملا ببندید.

انواع مخزن آب پلی اتیلنی از نظر شکل ظاهری

مخزن آب افقی: یا خوابیده به دلیل ارتفاع کمی که دارد، در فضاهایی که محدودیت ارتفاع دارند و یا سطح محل نصب مخزن استحکام بالایی نداشته باشد؛ بهترین گزینه برای نصب هستند. مخازن افقی، دارای پایه‌هایی از جنس پلی اتیلن هستند.

مخازن عمودی: برای هر دو مصرف خانگی و تجاری طراحی شده‌اند. این مخازن بر خلاف مخازن افقی، نیازی به پایه ندارند و بدون پایه تولید می‌شوند. در صورتی که محدودیتی از نظر ارتفاع نداشته باشید، مخزن آب ایستاده به دلیل اشغال کمترین سطح، بهترین و اقتصادی‌ترین انتخاب در بین انواع مخازن ذخیره آب هستند.

مخزن زیرپله ای: این مخازن مخصوص جاگذاری و نصب در فضای زیر راه‌پله طراحی و تولید شده‌اند. در بین انواع منبع آب پلاستیکی، با استفاده از مخزن زیرپله می‌توان از تمامی فضای در دسترس زیرپله در مجتمع‌ها و ساختمان‌ها استفاده کرد.

تانکر پلاستیکی نیسانی: این تانکر به صورت افقی و برای حمل آب (قابل شرب و غیر شرب) طراحی شده‌ است. انواع منبع آب پلاستیکی نیسانی به گونه‌ای طراحی شده‌اند که پایه‌های آنها به راحتی بر روی سطح پشت خودروی حمل مایعات نصب می‌شوند. همچنین انواع منبع آب پلاستیکی نیسانی برای ذخیره آب آشامیدنی، کاملا بهداشتی و آنتی باکتریال و مقاوم در برابر تابش اشعه UV خورشید هستند.

مخزن قیفی: مخزن قیفی به مخزن مخروطی نیز شناخته می‌شود. انواع مخزن قیفی جهت تخلیه کامل مایع در صنایع، کاربرد فراوانی دارند. مخازن قیفی به صورت عمودی بوده و بر روی پایه نصب می‌شوند. انواع مخزن آب قیفی به دلیل ارتفاع حاصل از نصب بر روی پایه و حالت قیفی که در انتهای پایینی خود دارند؛ امکان تخلیه آب و مایعات را به شکل کامل مهیا می‌کنند.

مخزن آب کتابی و آسان رو: به دلیل عرض کم و عبور راحت آنها از راهروها و درب‌های مختلف، به مخزن آب آسان رو نیز شناخته می‌شوند. همچنین این مخازن پلاستیکی باریک به دلیل نصب کنار دیوار، مخزن آب دیواری نیز نامیده می‌شوند. انواع منبع آب پلاستیکی آسان رو، بهترین انتخاب برای فضاهای محدود و بلااستفاده هستند.

مخزن آب هوایی: مخزن آب هوایی بیشتر در مناطقی که زمین مرتفع در نقطه مورد نظر وجود ندارد استفاده می‌شوند. انواع مخازن ذخیره آب هوایی با نصب بر روی پایه‌ای یکپارچه باعث ایجاد فشار مناسب در شبکه آب آن محل می‌شوند.

ویژگی های مخزن آب آنتی باکتریال

 • سه لایه
 • ظرفیت ذخیره سازی از 100 تا 20000 لیتر
 • شکل CYLINDICAL
 • حفظ و نگهداری محتویات مخزن به صورتخصصی
 • محافظت در برابر اشعه ماوراء بنفش 100٪ UV
 • دارای بودن سطح داخلی صاف، برای تمیز کردن آسان

امکانات مخزن آب پلاستیکی آنتی باکتریال

 • ضد باکتری
 • ضد آب
 • مقاوم
 • محافظ در برابر رشد جلبک ها
 • خنک نگه داشتن آب (لایه سیاه رنگ از جنس فوم، دمای آب را حفظ می کند)
 • طراحی زیبایی
 • سبک و بادوام

معایب مخزن آب پلی اتیلن

 • آسیب پذیری نسبت به ضربه های شدید مکانیکی
 • مخازن ساخته شده از پلی اتیلن برای بنزین و برخی از مواد شیمیایی مناسب نیستند.
 • مخازن پلی اتیلن تک لایه در صورت نگهداری در فضای باز و بدون عایق بندی بعد از ده سال از ماده سخت و انعطاف پذیر به ماده شکننده تبدیل شود.

مزایای استفاده از مخزن آب آنتی باکتریال تهران پلیمر یارا

 • مخازن از جنس پلی اتیلن باکیفیت و درجه یک تولید می شوند که در ساخت آنها از تکنولوژی نانو استفاده می شود. این تکنولوژی برای جلوگیری از تغییر رنگ، بو و مزه آب است.
 • تهران پلیمر یارا تنها تولید کننده مخزن آنتی باکتریال و ثبت کننده برند آنتی باکتریال در ایران است.
 • در تست‌ها ثابت شد که مخزن آنتی باکتریال تهران پلیمریارا تا 99.9٪ باکتری‌ها را کاهش می‌دهد.
 • مخزن پلاستیکی آنتی باکتریال تهران پلیمر در مقابل انواع مختلف باکتری‌ها و همچنین انوع قارچ‌ها مانند کپک نان و میوه، عملکرد موثری از خود نشان می‌دهد.
 • در تمام شرایط محیطی مانند رطوبت زیاد، محیط‌های خشک، فضاهای تاریک و محیط‌های پرگرد و غبار قابل استفاده است.
 • در برابر لک شدن و بوی بد مقاوم است.
 • استفاده از این مخازن موجب بهداشت بیشتر و کیفیت بالای محصول می‌شود.
 • کلیه مخازن کاملاً شفاف بوده و هیچگونه رنگی به زمینه پلیمری نمی‌دهند.
 • مستربچ‌های آنتی باکتریال تهران پلیمر یارا علی رغم داشتن کیفیت بالا، قیمت کمتری نسبت به انواع مشابه خارجی موجود در بازار دارد.
 • داشتن ماندگاری بسیار بالا در مواد و قطعات پلاستیک، در نتیجه افزایش طول عمر کاربردی محصول.
 • مخازن پلی اتیلن به دلیل نداشتن درز بسیار سفت و سخت هستند. مخازن استیل دارای اتصالات جوش داده شده است که در صورت ضربه می تواند باعث خوردگی یا ترک خوردگی شود.
 • حمل و جا به جایی این مخازن آب به علت وزن سبک راحت تر است.
 • قیمت این مخازن مقرون به صرفه است و نسبتا پایین تر از سایر موارد مشابه است.
 • قابلیت نگهداری دامنه مواد وسیع تری را دارند.
 • در اشکال مختلف تولید می شوند و قابل استفاده برای فضاهای مختلف هستند.
 • انواع سه لایه منابع پلی اتیلن در برابر اشعه فرابنفش مقاوم می باشند.
 • داشتن دوام، استحکام بالا و طول عمر بالا
 • قابل تعمیر در صورت شکستگی و پارگی
 • قابل استفاده در صنایع مختلف
 • سهولت کار و نصب

دلیل تمایز مخزن آب ضد جلبک تهران پلیمر یارا با دیگر برندها

در صورتی که مخازن چند لایه به صورت استاندارد و با مواد اولیه استانداردی تولید شوند و آب ورودی به درون مخزن شرایط طبیعی و استاندارد داشته باشد، مایع درون مخزن جلبک نمی زند. مخازن شرکت تهران پلیمر یارا علاوه بر خواص ضد جلبکی به دلیل داشتن لایه میانی مشکی رنگ دارای خاصیت آنتی باکتریالی نیز هست. شرکت تهران پلیمر یارا به عنوان اولین و تنها شرکت تولید کننده مخازن آنتی باکتریال در ایران و خاورمیانه توانسته با استفاده از تکنولوژی نانو مخازنی 100 درصد بهداشتی تولید نماید. این مخازن علاوه بر تاییدیه های بهداشتی دارای تاییدیه های آزمایشگاهی مختلف دارد که خیال شما مصرف کنندگان از بابت بهره مندی از یک مخزن کاملا بهداشتی و سلامت راحت می کند.

قیمت مخزن آب

اگر به دنبال مخزن آب با کیفیت و در عین حال مقرون‌به صرفه‌هستید، بهترین پیشنهاد مخازن پلاستیکی آنتی باکتریال هستند. زیرا حتی بالاترین کیفیت مخزن آب پلی اتلین، ارزان‌تر از دیگر انواع مخازن است. قیمت مخزن آب موجود در بازار تنوع بالایی دارد. این تفاوت قیمت ناشی از وزن تولید شده برای هر محصول، استفاده از طیف متفاوت کیفیت مواد اولیه، استفاده از مواد غیر درجه یک، فرآیند تولید متفاوت، تفاوت در ارائه خدمات پس از فروش به مشتریان و… می باشد.

شرکت تهران پلیمر یارا با اخذ کلیه استانداردهای اجباری و تشویقی ملی و بین المللی و همچنین تولید با مواد اولیه درجه یک با وزن استاندارد و ارائه خدمات پس از فروش واقعی به مصرف کنندگان خود، تلاش بر تولید با کیفیت ترین انواع محصولات پلی اتیلنی را نموده است.

گواه این ادعا 10 سال گارانتی مخازن (4 سال ضمانت تعویض و 6 سال ضمانت تعمیر) و 15 سال خدمات پس از فروش واقعی در سراسر کشور می باشد.

پیشنهاد ما به شما این است که اگر محدودیتی برای محل نصب مخزن ندارید، بهترین و اقتصادی‌ترین گزینه، یعنی مخازن عمودی را انتخاب کنید.

خرید مخزن آب

مخزن آب سه لایه تهران پلیمر یارا، آنتی باکتریال و ضد جلبک بوده و بهترین انتخاب برای ذخیره آب شرب است. با توجه به فضایی که در اختیار دارید و در نظر داشتن طول، عرض و ارتفاع که از فاکتورهای مهم در خرید مخزن هستند، شما می توانید مخزن پلاستیکی مورد نظرتان را از بین اشکال عمودی، افقی، مکعبی، آسان رو، بیضی، نیسانی، زیرپله ای و قیفی انتخاب نمایید.

در صورتی که قصد خرید مخزن پلاستیکی برای ذخیره سازی مواد شیمیایی، سیالات و مایعاتی غیر از آب را دارید باید از مخازن تک لایه استفاده کنید. اما برای نگهداری آب شرب حتما از مخزن آب سه لایه آنتی باکتریال استفاده کنید تا نگرانی در خصوص کیفیت آب آشامیدنی در دراز مدت نداشته باشید.

شما در فروشگاه البرز مخزن می توانید انواع مدل ها و قیمت های منبع آب را مشاهده نمایید. فروشگاه البرز مخزن نماینده رسمی شرکت تهران پلیمر یارا در شهر هشتگرد می باشد که تمامی مخازن این شرکت را با ارائه گارانتی به خریداران محترم عرضه می کند.

همچنین امکان مشاوره تلفنی و پاسخ به سوالات مشتریان از ویژگی های فروشگاه البرز مخزن می باشد. البرز مخزن باید ایجاد امکان ارسال سریع مخازن خریداری شده به شهرهای تهران، کرج و قزوین خیال خریداران را از بابت این موضوع راحت کرده است.