معرفی محصولات

وان های مکعبی

درباره ما

 
فروشگاه البرز مخزن نماینده رسمی شرکت تهران پلیمر یارا در غرب استان البرز است که فعالیت خود را از سال 1398 در زمینه فروش انواع مخازن ذخیره سازی، وان و محصولات سفارشی پلی اتیلنی آغاز کرده است.
در فروشگاه البرز مخزن امکان خرید اینترنتی انواع محصولات پلی اتیلنی با بهترین قیمت فراهم است.
هدف ما در این شرکت، ارائه خدمات و فروش حضوری و غیرحضوری انواع مخازن ذخیره پلی اتیلنی است. همچنین ارائه محصولات باکیفیت، متنوع و متناسب با نیاز روز بازار، با استفاده از راهکارهایی چون کاهش ضایعات و بهبود چرخه فرآیند تولید از دیگر اهداف ماست.
به علاوه ارتقاء کیفیت محصولات از طریق ایجاد سیستم های کارآمد و رعایت استانداردهای مرتبط با فرآیندها، فعالیتها و محصولات از رویکردهای ما در ارائه خدمات بهتر است.
به واسطه ارتباط مستقیم البرز مخزن با شرکت تولیدکننده تهران پلیمر یارا، فروشگاه ما یکی از سریع‌ترین سیستم‌های توزیع را در استان‌های البرز، تهران و قزوین در اختیار دارد.
شرکت تهران پلیمر یارا یکی از با سابقه ترین و در عین حال موفق ترین شرکت های فعال در زمینه تولید انواع مخازن سمپاش و محصولات سفارشی پلی اتیلنی (از قبیل دکوراتیوهای نوری، انواع گلدان های نوری، محصولات ترافیکی، کلبه اسکیمو ( کلبه اسکان)، منهول فاضلاب، شیرینگ زباله و... ) از جنس پلی اتیلن می باشد.
شرکت تهران پلیمر یارا همواره با بهره مندی از واحدهای تحقیقاتی و مهندسی و ارتباط با سازمانهای دانش بنیان و دانشگاهها و استفاده از واحد های دقیق کنترل کیفیت و نظارت دائم در کلیه مراحل تولید توسط تکنسین های مجرب و با هدف ارتقاء حسن شرکت و اعتبار آن، به گسترش روز افزون مزیت های نسبی محصولات خود در تامین رضایتمندی مشتری هوشمند ایرانی می اندیشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *