مشاهده همه 5 نتیجه

مخزن آب 200 لیتری
به دلایل بسیار زیادی، امروزه مخازن پلی اتیلن یکی از محبوب‌ترین مخازن ذخیره آب هستند. این منابع یکپارچه به صورت بی رنگ تک لایه، سه لایه و چهارلایه تولید می شوند. مخازن پلی اتیلنی سه لایه تهران پلیمر همگی ضدجلبک و آنتی باکتریال بوده و برای ذخیره آب شرب در محیط های روشن و زیر نور مستقیم آفتاب مناسب هستند.

مخزن پلی اتیلنی در برابر اسیدها و بازها بسیار مقاوم بوده و جایگزین مناسبی برای مخازن استینلس استیل (stainless steel) می باشد. از مخزن های پلی اتیلنی برای ذخیره و نگهداری آب شرب، ذخیره آب آتش نشانی و ذخیره و نگهداری انواع مواد شیمیایی سازگار با پلی اتیلن استفاده می شود. مخزن آب 200 لیتری پلی اتیلنی به دلیل استفاده از مواد اولیه درجه یک و فودگرید (Food Grade) و همچنین به کار رفتن تکنولوژی نانو در ساخت آن مانع از تغییر رنگ، بو و مزه آب می‌شود.
معایب مخزن آب پلی اتیلن
یکی از معدود معایبی که برای مخزن پلی اتیلن در نظر گرفته می شود به فرآیند ساخت آن مرتبط است. مخازن پلی اتیلن با استفاده از روش روتومولدینگ ساخته می شوند. در این روش که به عنوان روش قالب گیری چرخشی نیز شناخته می شود، مخازن در نواحی متمرکز تنش، ضخامت کمتری خواهند داشت. این امر در بلند مدت موجب شکست در نواحی مذکور می شود. این مخازن در مقابل آتش سوزی نیز مقاوم نخواهند بود.

در هنگام خرید مخازن باید به مواد اولیه، طول عمر، استاندارد و پروانه بهداشت دقت نمود. محصول مورد نظر باید ویژگی های ضد جلبک بودن، ضد یو وی و آنتی باکتری بودن را داشته باشد.
انواع اشکال منبع آب 200 لیتری
مخزن آب 200 لیتری براساس شکل ظاهری به 4 مدل زیر تقسیم می شود:

مخزن آب 200 لیتری عمودی: این مخزن با داشتن ارتفاع 90 سانتیمتر و عرض 60 سانتی متر کاملا مناسب مکان هایی که است که محدودیت ارتفاع ندارند اما عرض کمی برای قرار دادن مخزن دارند. ویژگی منبع آب 200 لیتری عمودی سه لایه و آنتی باکتریال بودن است که این ویژگی ها موجب جلبک نزدن و تغییر نکردن طعم و مزه آب شرب می شود. برای دیدن قیمت مخزن آب 200 لیتری عمودی به صفحه محصول مراجعه کنید.

منبع آب 200 لیتری آسان رو مکعب: مخزن آب آسان رو یا اسلیم تانک از مخازن پلی اتیلن می باشد که برای مناطقی که فضای محدودی دارند با شکل هندسی متفاوتی تولید می شود. ابعاد مخزن آسانرو به گونه ای در نظر گرفته می شود تا بتوان آن را از باریکترین درب ها و کم فضاترین مکان ها عبور داده و بتوان نصب کرد. هندسه مخزن آب 200 لیتری استوانه ای بوده و قابلیت نصب در پشت بام را دارد. دارای عرض 42 سانی متر، طول 67 سانتی و ارتفاع 95 سانتیمتر می باشد. می توانید قیمت منبع آب 200 لیتری آسان رو مکعب را در اینجا ببینید.

مخزن آب 200 لیتری افقی: این مخزن برخلاف مخزن عمودی برای فضاهایی که محدودیت ارتفاع دارند اما از نظر طول محدودیتی ندارند، مناسب است. برای مثال از منبع 200 لیتری افقی برای گذاشتن کنار فضای پارکینگ یا حیاط منزل می توان استفاده کرد. این تانکر نیز سه لایه آنتی باکتریال بوده و برای اطلاع از قیمت منبع آب 200 لیتری افقی به سایت مراجعه کنید.

ابعاد مخزن آب 200 لیتری افقی: ارتفاع: 64 سانتیمتر_ عرض: 57 سانتیمتر _ طول: 95 سانتیمتر

مخزن آب 200 لیتری مکعبی: منبع آب 200 لیتری مکعبی همانطور که از نامش مشخص است به شکل مکعب تولید می شود. این مخزن به علت باریک بودن و ارتفاع کوتاه از درهای باریک نیز عبور می کند. همچنین سه لایه و آنتی باکتریال بوده و برای ذخیره آب شرب در محیط های روشن و زیر نور مستقیم آفتاب مناسب می باشد. این مخزن دارای عرض 45 سانتیمتر، طول 77 سانتیمتر و ارتفاع 43 سانتیمتر می باشد. برای اطلاع از قیمت مخزن آب 200 لیتری مکعبی به فروشگاه مراجعه کنید.
امکان آسیب دیدن مخزن آب 200 لیتری وجود دارد؟
در برخی از موارد به دلایل گوناگون ممکن است مخزن آسیب بینند. برای مثال ممکن است مخزن 200 لیتری به شیوه صحیح نصب نشوند، که در این صورت مخزن دچار مشکل می شود. یا ممکن است از موادی با دانسیته بالا در این مخازن نگهداری شود که باز باعث صدمه دیدن مخزن آب 200 لیتری می شود. گاهی اوقات ممکن است فرآیند غیراستانداردی در شرکت به هنگام تولید مخزن انجام شود که این مسئله نیز بر روی کیفیت منبع آب 200 لیتری تاثیر می گذارد و سبب می شود که عمر مخزن کوتاه شود.
خرید مخزن 200 لیتری با گارانتی 10 ساله
مخزن آب 200 لیتری با گارانتی 10 ساله عرضه می شود که این گارانتی شامل 4 سال ضمانت تعویض، 6 سال ضمانت تعمیر و 15 سال خدمات پس از فروش واقعی می باشد. همچنین روی تمامی مخازن شرکت تاریخ تولید درج شده است. از طرف دیگر بر روی کلیه مخازن تولید شده توسط شرکت برچسبی نصب می باشد که دستوالعمل نحوه صحیح نصب و نگهداری منبع آب 200 لیتری بر روی آن نوشته شده است. البته که درصورت عدم رعایت دستورالعمل های نصب ونگهداری و عدم تایید نماینده مجاز شرکت، گارانتی لغو خواهد شد. لازم به ذکر است که اشاره کنیم تاریخ شروع گارانتی از تاریخ خرید مخزن آب 200 لیتری توسط مشتری آغاز می شود.
چطور مخزن آب 200 لیتری خریداری کنیم؟
همانطور که می دانید فروشگاه البرز مخزن، نماینده رسمی شرکت تهران پلیمر یارا در غرب استان البرز (هشتگرد) می باشد. هدف فروشگاه البرز مخزن دادن تمام اطلاعات کامل و کافی در ارتباط با مخزن آب 200 لیتری است تا مشتریان با اطلاعات کافی و اطمینان کامل بتوانند محصول انتخابی خود را خریداری کنند. در فروشگاه البرز مخزن شما می توانید تمام ابعاد، مشخصات و قیمت مخزن آب 200 لیتری را مشاهده کنید.

البته ممکن است شما هنگام خرید از نحوه خرید و مناسب ترین نوع مخزن برای فضای مدنظرتان آگاهی کافی را نداشته باشید. به همین منظور شما می توانید با برقراری تماس تلفنی با شماره 44200250_026 تمامی سوالات خودتان را از کارشناسان البرز مخزن بپرسید و در صورت تمایل ثبت سفارش تلفنی کنید. البته از طریق ایمیل شرکت به آدرس [email protected] نیز می توانید با ما در ارتباط باشید. همچنین امکان خرید اینترنتی نیز از طریق سایت فروشگاه امکان پذیر می باشد.

آیا آب مخزن آب 200 لیتری پلی اتیلنی یخ می زند؟

مخازن آب پلی اتیلن مانند سایر مخازن امکان یخ زدن برای آن ها وجود دارد. ولی برای جلو گیری از یخ زدن آب داخل آنها می توان از روش های مختلفی مانند: عایق بندی مخازن به وسیله (پشم شیشه، فوم، گچ، چسب و...) یا نصب مخازن در مکان های سر پوشیده مثل انباری ها و یا موتور خانه ها اقدام نمود.

آیا جلبک درون مخزن پلی اتیلن رشد می کند؟

کلیه مخازن پلی اتیلنی دارای خاصیت ضد جلبک می باشند. اما گاهی اوقات به علت نصب غیر اصولی مخزن و کیفیت آب ورودی به مخزن امکان به وجود آمدن جلبک وجود دارد که بهتر است در بازه های زمانی مختلف نسبت به شستشو و ضدعفونی مخازن اقدامات لازم صورت گیرد.