اخبار

نمایشگاه بین المللی ایران پلاست

حضور تهران پلیمر یارا و البرز مخزن در نمایشگاه ایران پلاست

تولید محصولات پلاستیکی اکنون در جهان به تولید 400 میلیون تن در سال رسیده است. از پلاستیک در صنایع بسیاری استفاده می‌شود مثل صنعت خودروسازی، ساختمان‌سازی، صنعت بسته بندی و مخزن‌های نگهدارنده. هفدهمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاست، یک فرصت ویژه و بی‌نظیر، برای رونق بخشیدن به کسب و کارهایی است که با صنایع پلاستیک سر و‌کار دارند. در این نمایشگاه بزرگ، انواع محصولات تولیدی توسط شرکت‌های داخلی و خارجی به نمایش گذاشته می‌شود که علاوه بر جنبه بازاریابی و تبلیغات این نمایشگاه، امکان گسترش و توسعه بخشیدن به این صنایع وجود دارد.

نمایشگاه ایران پلاست در چه تاریخ و زمانی برگزار می‌شود؟

نمایشگاه بین المللی ایران پلاست، با هدف فراهم سازی زمینه‌هایی برای رونق بخشیدن به کسب و کارها و همچنین آسان کردن مسیر بازاریابی برای تولیدکنندگان صنایع پلاستیک داخلی، بزودی در حال برگزاری است. یکی از بزرگترین رویدادهای صنعت پلاستیک در داخل ایران، این نمایشگاه است. نمایشگاه ایران پلاست، به یک فرصت ویژه و عالی برای فروش و معرفی انواع محصولات  پلاستیکی تولید کنندگان در خاورمیانه تبدیل شده که صاحبان کسب و کار می‌توانند از این فرصت، جهت افزایش میزان فروش محصولات خود بهره‌مند شوند.

با توجه به اینکه تاکنون ۱۶ مرحله از این نمایشگاه‌ با موفقیت برپا شده است، اکنون طبق برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته در تاریخ ۲۶ الی ۲۹ شهریور ماه سال 1402 از ساعت ۸ الی ۱۵، هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی ایران پلاست برگزار می‌شود.در این نمایشگاه، انواع محصولات پلاستیکی شرکت کنندگان در ۴ دسته‌بندی زیر به نمایش گذاشته می‌شوند:

  • مواد اولیه
  • محصولات پیش ساخته و ساخته شده
  • ماشین آلات و تجهیزات
  • خدمات

شرکت کنندگان در هر یک از این بخش‌ها، محصولات و خدمات خود را به نمایش می‌گذارند.

تاریخ و ساعت برپایی غرفه‌های نمایشگاه ایران پلاست

غرفه سازی در نمایشگاه بین‌المللی ایران پلاست از روز چهارشنبه ۲۲ شهریور از ساعت ۱۰ صبح در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران آغاز می‌شود. شرکت کنندگانی که شرایط غرفه‌سازی را دارند، می‌توانند از چهارشنبه ۲۲ شهریور ماه، از ساعت ۱۰ صبح، نسبت به غرفه‌سازی اقدام کنند. همچنین آن دسته از شرکت کننده‌هایی که غرفه‌های پیش ساخته را از قبل سفارش داده‌اند در ۲۵ شهریور ماه، می‌توانند غرفه‌های خود را تحویل بگیرند. در روز پنجشنبه تمامی شرکت کنندگان می‌توانند نسبت به دریافت کارت اعتباری (ID) خود اقدام کنند.

گفته‌های فریدون دوستی در مورد نمایشگاه ایران پلاست

فریدون دوستی، از تمامی انجمن‌ها، تشکل‌ها، هلدینگ‌ها و دیگر صاحبان صنایع، جهت شرکت در این دوره از نمایشگاه‌های ایران پلاست، تشکر و قدردانی کرد. وی در ادامه بیانات خود افزود: هفدهمین مرحله نمایشگاه بین المللی ایران پلاست، با حضور ۲۱۰ شرکت خارجی به همراه ۱۵ رسانه بین المللی و ۴۰ خبرنگار، در فضایی به مساحت ۳۲۰۰ متر در نمایشگاه ایران پلاست در حال برگزاری است. همچنین فریدون دوستی در ادامه گفت:  تمامی شرکت‌های خارجی، آخرین توانمندی‌ها و دانش خود در ساخت محصولات پلاستیکی را به کار برده‌اند. همچنین فریدون دوستی از حضور موثر ۵۷۰ شرکت کننده داخلی در این نمایشگاه خبر دارد و افزود، شرکت کنندگان بیش از ۷۰ هزار متر مربع فضا در اختیار دارند.

گفته‌های عباسعلی متوسلیان با ستاد خبری ایران پلاست

در پی مصاحبات ستاد خبری نمایشگاه ایران پلاست با عباسعلی متوسلیان، رئیس هیئت مدیره انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات یو وی سی (UVC)، ایشان هدف از شرکت در این نمایشگاه را تعامل بهتر با انجمن‌ها و افزایش موفقیت و گسترش کسب و کار‌ها دانست. وی در ادامه افزود: ایران پلاست یک رویداد در منطقه است که نقش شاخصی در گسترش کسب و کارها دارد. طی دیگر گزارشات خبری، فرید دوستی، مدیر نمایشگاه ایران پلاست، از راه اندازی بخش پلاس جابز در هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی ایران پلاست خبر داد. ایشان تاکید کردند که با راه‌اندازی بخش پلاس جابز، شاهد برقراری ارتباط بین سرمایه‌های تخصصی کشور با کارفرمایان خود در صنعت پتروشیمی خواهیم بود.

برگزاری نمایشگاه ایران پلاست چه مزیتی دارد؟

از مهمترین مزیت‌های برگزاری نمایشگاه‌های ایران پلاست، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

  • حضور موثر بخش‌های مختلف صنایع پلاستیکی، فرصتی مناسب برای نمایش محصولات شرکت کنندگان است.
  • باعث افزایش رقابت بین شرکت‌های تولیدی داخلی و خارجی می‌شود.
  • به کسب و کارها رونق می‌بخشد.
  • بسیاری از برندهای تولیدی شناخته می‌شوند.
  • امکان تبادل اطلاعات، بازاریابی و مذاکره به صورت مستقیم، بین شرکت‌های خارجی و شرکت کننده‌های داخلی فراهم است.

طبق گفته‌های رئیس کل روابط عمومی شرکت ملی صنایع پتروشیمی، مذاکرات بین شرکت کنندگان خارجی و داخلی در محیط B2B امکان پذیر است.

 

البرز مخزن و شرکت تهران پلیمر یارا در نمایشگاه ایران پلاست

همانطور که در مطالب فوق، اشاره کردیم در این نمایشگاه محصولاتی که ریشه تولیدی آنها پلاستیکی بوده به نمایش گذاشته می‌شوند. شرکت تهران پلیمر یارا که از تولید کنندگان برتر مخزن آب پلی اتیلن بوده و مجموعه البرز مخزن نیز نماینده آن است، در این نمایشگاه حضور دارد که می‌توانید جهت مشاهده انواع محصولات تولیدی این مجموعه به غرفه آن در نمایشگاه ایران پلاست مراجعه کنید. دقت داشته باشید که تمامی محصولات تولیدی این مجموعه از مواد باکیفیت و فود گرید ساخته شده و قیمت‌های ارائه شده، از لحاظ اقتصادی بسیار رقابتی هستند. ما در نمایشگاه ایران پلاست، منتظر حضور گرم شما عزیزان هستیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *